0% automašīnas finansēšanas modelis

0% automašīnas finansēšanas modelis

0% automašīnas finansēšanas modelis nozīmē, ka automašīnu izplatītājs dod auto pircējam kredītu bez pievienotas procentu likmes. Kamēr parasti ir pieņemts,ka tiek iesaistīta arī priekšapmaksa, šajā gadījumā pircējam nebūs jāmaksā procenti par aizņemto naudas summu mašīnas iegādei. Tieši tā: 0% automašīnas finansēšanas modelis dod iespēju iegūt kredītu bez papildus procentu atmaksājuma likmes. Tas var šķist kā lielisks darījums. Bet pircējiem ir jāzina, kad šāds finansēšanas modelis viņiem strādās par labu, kad radīs zaudējumus.

Kāpēc nulles procentu automašīnas finansēšanas modeli ir grūti iegūt: kredītvēsture un kredīti.

Nulles procentu automašīnas finansēšanas modelis var būt grūti iegūstams, jo parasti tas tiek piedāvāts tikai mazai daļai kvalificēto pircēju. Lai ķļūtu par šādu pircēju un iegūtu jebkāda veida aizdevumu, pat tādu ar 0% likmi, aizņēmējam ir jābūt labai kredītvēsturei. Tikai pircēji ar labu kredītvēsturi var kvalificēties. Un pat tie, kuriem ir tikai nelieli pagātnes traipi kredītvēsturē var tikt atstāti aiz strīpas.

Izvēlētie automobīļi un opcijas bieži izdzēš 0% likmes finansēšanas modeļa iespējamību.

Nulles procentu likmes kredīti biežāk tiek piedāvāti kā finansēšanas modelis automobīļu izplatītāja izvēlētajam auto. Sliktāk pārdodamie automobīļi bieži tiek aplikti ar 0% finansēšanas modeļa iespēju zīmogu, lai mudinātu pircējos vēlmi auto iegādāties un tas atbrīvotu vietu autoplacī. Tas strādā tikai priekš cilvēkiem, kuri meklē mašīnas, kuras ir maz populāras un netiek labi pārdotas. Bet priekš pircējiem,kuri meklē populārākas auto markas, vai priekš tiem, kuri meklē kādas specifiskas auto īpašības vai opcijas, nulles procentu kredīta modelis var netikt piedāvāts. Kamēr auto izplatītājs var būt laimīgs piedāvāt kādam auto, kurš meklē tajā tādas īpašības kā ādas sēdekļus, nevis sintētiskos ražojumus, kredīts, kam pirms tam nebija pievienota procentu likme, nu tāda pēkšņi ir parādījusies.

0% kredīti bieži aizēno ražotāja atlaides.

Automašīnu izplatītāji bieži piedāvā 0% kredītus mašīnu iegādei, lai pievilinātu pircējus veikt darījumu. Kad pircējs vēlas ‘’nopelnīt’’ uz ražotāja rēķina, kā arī 0% finansēšanas modeļa, izplatītājs liek izvēlēties starp vienu vai otru. Bet dažreiz šī pat var būt iespēja,kā aizņēmējs var iegūt sev labumu. Ja jūsu kredītvēsture neļauj kvalificēties 0% kredītam, jūs varat meklēt pēc ražotāja atlaidēm un tik un tā ietaupīt.

Nulles procentu auto finansēšanas modelis var dažreiz izmaksāt vairāk kā procentu likmju modeļi.

Atkarībā no procentu likmes un aizņēmēja kvalifikācijas, procentu likmju kredīti var dažreiz būt pieejamāki un izdevīgāki ikmēneša ietvaros, nekā opcijas, ko piedāvā nulles procentu modelis. Bieži, auto izplatītājs piedāvās nulles procentu kredīta opciju uz daudz īsāku termiņu, kā pieņemts ar klasisko procentu likmju modeli. Šāds sasteigts maksājumu grafiks var izrādīties dārgāks aizņēmējam, nekā tradicionālais procentu likmju modelis. Izskatīsim piemēru. Pieņemsim, ka jauna auto iegādei ir nepieciešams LVL 20 000 liels kredīts. Izejot tipisko procentu likmes kredīta modeļa pielāgošanas procedūru, neņemot vērā priekšapmaksas, pircējs būtu gatavs maksāt par aizdevumu 72 mēnešus. Pie procentu likmes 6,75%, pircējs maksātu ikmēneša summu apmēram LVL 296,53 apmērā. Piemērojot nulles procentu likmju modeli, tas pats pircējs veiktu maksājumus daudz īsākā laika periodā. Pieņemsim,ka tie būtu 36 mēneši, kas ir tipisks nulles procentu likmes auto finansēšanas modeļa summas atmaksas termiņš. Šie LVL 20 000 izmaksātu pircējam LVL 555,56 katru mēnesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *