2 iespējas, kā saņemt kredītu

2 iespējas, kā saņemt kredītu

Kredīti pret auto ķīlu ir ērts risinājums, ja Jums ir izdevumi, kas Jāsedz, bet Jums tam nav pietiekami daudz līdzekļu. Šāda veida kredītā aizdevējs aizdod Jums naudu, izmantojot Jūsu transportlīdzekli kā nodrošinājumu. Labākā daļa no kredītiem pret auto ķīlu ir tas, ka Jūs varat turpināt lietot savu auto kredīta atmaksas periodā , t.i., laikā, kamēr Jūs vēl maksājat kredītu.

Kredīti pret auto ķīlu ir pieejami ikvienam, kam pieder auto vai cita veida transportlīdzeklis. Kredīta veids, ko Jūs varat iegūt, būs atkarīgs no tā, kādas īpašumtiesības Jums ir uz savu transportlīdzekli. Pastāv dažādas pieejamās kredītu iespējas:

1. variants: Jums pilnībā pieder transportlīdzeklis

Personai ar pilnām īpašumtiesībām uz auto iegūt kredītu pret auto ķīlu ir nieka lieta. Jūs varat vienkārši doties pie aizdevēja un pēc 30 minūtēm saņemt atbildi. Patiesībā, ja Jūsu auto ir pilnībā nomaksāts, Jums nebūs problēmas saņemt kredītu pret auto ķīlu vienas dienas laikā.

2. variants: Jūs neesat atmaksājis esošo kredītu par savu transportlīdzekli

Ja Jums pieder transportlīdzeklis, bet Jūs neesat pilnībā nomaksājis tā kredītu, neuztraucieties. Jūs joprojām varat pretendēt uz kredītu pret auto ķīlu. Šādā situācijā, kredīta summa būs mazāka. Ja auto ir nenomaksāts līzings, tad kredīts pret auto ķīlu var tikt atteikts. Aizdevējs izvērtēs, vai viņam nav riskanti aizdot naudu pret auto ķīlu šādā situācijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *