Adrem auto

Adrem auto

SIA Ad Rem Auto (ad rem, latīniski – pie lietas) ir vairāk nekā 20 gadus vecs auto tirdzniecības uzņēmums, kas sākotnēji nodarbojās ar taksometru pakalpojumiem un lietotu auto tirdzniecību. Kopš 2008. gada Ad Rem Auto ir oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā, no 2013. gada aprīļa piedāvājot apskatīt, izmēģināt un iegādāties Subaru automašīnas modernā auto centrā Rīgā, Brīvības gatvē 246 (aiz Vairogu pārvada). Tāpat Ad Rem Auto pieder arī automātiska mašīnu mazgātuve Siguldā, Mālpils ielā 2.

Ad Rem Auto piedāvātie pakalpojumi

Ad Rem Auto nodarbojas ar jaunu un lietotu automašīnu tirdzniecību, servisu, kā arī auto aksesuāru un rezerves daļu tirdzniecību. Pašlaik salonā pieejamas lielākoties Subaru automašīnas, taču palaikam piedāvājumā atrodami arī citu zīmolu mazlietoti auto. Visām Subaru automašīnām pieejams 3 gadu bezmaksas serviss, kā arī apkope.

Interesanti, ka auto salonā pieejamas arī tūninga detaļas, kas sasaistās ar Ad Rem Auto aktīva dzīvesveida popularizēšanas centieniem, sponsorējot Latvijas kamaniņu sportu. Auto salonā regulāri notiek filmu vakari, izstādes par un ap kamaniņu un citiem sporta veidiem, kā arī daudz citu aktivitāšu. Tāpat Ad Rem kopā ar Subaru aicina ziedot dzīvnieku patversmēm un iesaistās citās labdarības darbībās.

Ad Rem Auto mašīnas

Kopumā šajā auto salonā pieejami seši Subaru modeļi – Forester, Legacy, Outback, STI Racing, XV un BRZ. Subaru, vārds, kas japāņu valodā apzīmē Vērša zvaigznāju, ir arī kvalitātes zīmols, jo dažādos pētījumos noskaidrots, ka tieši Subaru īpašnieki (vismaz Vācijā) ar savu mašīnu ir visapmierinātākie. Ja sapņojat iegūt savā īpašumā uzticamu Subaru automašīnu, Ad Rem Auto ir vieta, kur šo sapni piepildīt. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *