Aizdevumi pret auto ķīlu

Aizdevumi pret auto ķīlu

Ir reizes, kad nauda ir dzīvības un nāves jautājums. Lai arī kā mēs sagatavotos ārkārtas gadījumiem, ir reizes, kad ar saviem iekrājumiem nepietiek, lai segtu neparedzētas finanšu izmaksas. Šādās reizēs nauda ir nepieciešama steidzami. Tūlītēji aizdevumi, neraizējoties par formalitātēm, kas var ievērojami aizkavēt aizdevuma piešķiršanu, ir galvenie iemesli, kāpēc vispār pastāv aizdevumi pret auto ķīlu.

Pieteikties jau tagad un saņemt naudu

Aizdevumi pret auto ķīlu

Pieteikumi aizdevumiem pret auto ķīlu tiek izvērtēti un atbildes tiek sniegtas aptuveni 30 minūšu laikā, bet auto īpašnieki naudu var saņemt pat vienas dienas laikā.

Pārsvarā aizdevuma saņemšana var aizņemt pat vairākas dienas, ja ne nedēļas, kas nepieciešamas kredītu pārbaužu apstrādei. Aizņēmējam jāaizpilda neskaitāmi dokumenti, it īpaši, ja aizdevuma summa ir samērā liela. Gadījumā ar aizdevumu pret auto ķīlu tā nav. Šis aizdevuma veids ir ātrs, efektīvs, un pilnīgi bez raizēm. Viss, kas Jums nepieciešams, ir interneta pieslēgums, ko izmantot pieteikšanās laikā un savs auto. Šīs ir tikai divas prasības, kas vajadzīgas, lai saņemtu aizdevumu pret auto ķīlu. Bet tomēr, kā ar jebkuru citu aizdevumu, vajadzētu zināt, kā tas darbojas, lai izvairītos no nevajadzīgām problēmām.

Kas var saņemt aizdevumu?

Galvenais nodrošinājums šeit, kā nosaukums liecina, ir auto. Aizņēmējam ir jābūt automašīnas īpašniekam, lai pretendētu uz aizdevumiem pret auto ķīlu. Tas nozīmē, ka auto ir iegādāts uz aizņēmēja vārda un viņam ir visas īpašumtiesības uz minēto auto, kas vajadzības gadījumā jāuzrāda. Jo labākā stāvoklī auto atrodas, jo lielāka būs aizdevuma summa. Tālākpārdošanas vērtība būs tāda pati kā piešķirtā aizdevuma summa. Diemžēl aizdevējs noteiks automašīnas vērtību, un parasti novērtētā summa būs mazāka nekā faktiskā vērtība. Jūs varat aizņemties līdz pat 90 procentiem no auto vērtības vai tik daudz naudas, cik nepieciešams.

Kāpēc aizņemties?

  • Netiek vērtēts aizņēmējs, bet aizņēmēja auto;
  • Aizdevumi pret auto ķīlu tiek izsniegti no 18 gadiem;
  • Aizdevuma atmaksas laikā turpiniet lietot ieķīlāto auto;
  • Tiek pieņemta cita tehnika;
  • Aizdevuma lielums līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Atmaksas termiņš līdz pat vairākiem gadiem;
  • Pirmstermiņa atmaksa bez soda procentiem;
  • Atmaksājot pirms termiņa – aizdevuma procenti tikai par faktisko izmantošanas laiku;

Ir arī svarīgi zināt, ka aizdevuma pret auto ķīlu izsniedzējs neievēro parastos aizdevumu piešķiršanas nosacījumus, bet sagaida lielāku peļņu. Tas nozīmē, ka aizdevējs veic papildu piesardzības pasākumus, kas aizsargātu tā naudu, un pārliecinās, ka aizdevums rada lielāku peļņu. Vienīgais mierinājums aizņēmējiem ir tas, ka, ja aizdevums tiek samaksāts noteiktā laikā, kā norādīts līgumā, papildu procenti netiek pievienoti. Tādēļ ir svarīgi pilnībā izlasīt un saprast līgumu pirms aizdevuma saņemšanas. Galu galā, uz spēles tiek liktas aizņēmēja īpašumtiesības uz iemīļoto automašīnu, un, ja tā tiek atņemta, aizdevējam ir visas tiesības, vai nu iznomāt vai pārdot to, lai atgūtu aizdoto naudas summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *