Aizdevums pret auto ķīlu internetā

Aizdevums pret auto ķīlu internetā

Jūsu auto ir ļoti daudzpusīgs aktīvs, kas var darīt vairāk nekā tikai nodrošināt Jūs ar ērtu transporta veidu. Piemēram, ja Jums pilnībā pieder auto un Jūs vairs neveicat ikmēneša maksājumus bankai vai privātajam aizdevējam, Jūs varat izmantot auto kā nodrošinājumu kredītam pret auto ķīlu internetā. Šāda veida kredītus sniedz Jums tūlītēju pieeju naudai un tik ilgi, kamēr vien Jūs veicat Jūsu maksājumus laikā, Jūs varat atkārtot šo procesu, kad vien nepieciešams. Īsāk sakot, Jūsu auto var kalpot kā ļoti nepieciešamais finanšu drošības tīkls, lai palīdzētu tikt Jums cauri jebkurai ārkārtas situācijai, kad nepieciešama nauda.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Pieteikt kredītu

Šoreiz Jūs izvēlējāties populāru aizdevēju – Mogo, kas piedāvā īpaši izdevīgu kredītu pret auto ķīlu auto īpašniekiem. Jūs izdarījāt pareizu izvēli, jo Mogo piedāvā aizņemties naudas summu līdz pat 90% no auto vērtības.

Par kredītu pret auto ķīlu

Lai gan īpašie kredītu noteikumi, likmes un nosacījumi svārstās no aizdevēja uz aizdevēju, tiem ir daudz kopīgu īpašību. Vairumā gadījumu, Jūs varat aizņemties līdz pat 50%, 70% un pat 90% no auto vērtības, uzticot aizdevējam Jūsu auto īpašumtiesības līdz kredīts tiks nomaksāts. Jūs saglabājat auto un varat turpināt vadīt to atmaksas periodā. Jums ir jāveic ikmēneša maksājumi saskaņā ar izvēlēto atmaksas grafiku. Nespēja to izdarīt varētu radīt papildus maksu vai naudas sodu, vai arī noteiktos apstākļos, Jūsu auto zaudēšanu jeb konfiskāciju.

Pieteikšanās process kredītam pret auto ķīlu arī mainās atkarībā no tā, kuru aizdevēju Jūs izvēlaties, bet šeit ir galvenās darbības.

1. Atrodiet cienījamu aizdevēju. Šis solis patērē visvairāk laika un ir viens no svarīgākajiem, tāpēc pat nedomājiet iziet uz kompromisu. Izmantojot mūsu mājas lapu, lai atrastu sev piemērotāko kredīta pret auto ķīlu aizdevēju.

2. Salīdziniet aizdevuma nosacījumus un likmes. Ne visi auto aizdevumi internetā ir pieejami ar tādiem pašiem nosacījumiem un procentu likmēm, tādēļ ir nepieciešams salīdzināt esošos piedāvājumus.  Tāpat pārbaudiet aizdevēja politiku par pirmstermiņa atmaksu. Atmaksājot aizdevumu agrāk Jūs varētu ietaupīt ievērojamu naudas summu, procentu maksas.

3. Pārskatiet minimālās prasības. Vai ir kādi nosacījumi, kas ir pret Jūsu automašīnas apķīlāšanu? Vai auto ir jaunāks par 20 gadiem, un tā vērtība ir vismaz EUR 200? Vai auto ir nepieciešama OCTA apdrošināšana un aktīva TA? Šīs bieži vien ir minimālās prasības, kas nepieciešamas, lai Jūsu kredīta pieprasījums tiktu izskatīts. Sniedzot atbildes “jā” uz visiem šiem jautājumiem negarantē apstiprinājumu, bet atbildot uz “nē” uz jebkuru no tiem, Jūs saņemsiet tūlītēju noraidījumu.

4. Iesniedziet pieteikumu. To bieži vien var izdarīt elektroniski. Tiklīdz Jūsu sākotnējais pieteikums ir izskatīts, aizdevējs pieņems lēmumu par to vai turpināt pieteikšanās procesu. Ātri, ērti un droši ir pieteikties aizdevumam pret auto ķīlu – internetā.

Šis vieglais pieteikšanās process padara auto kredītus internetā par ērtu veidu, lai Jūs varētu ātri iegūt naudu, kad Jūs saskaraties ar ārkārtas situāciju. Tie ir īpaši noderīgi, ja Jums nav darba vietas. Kad Jūs esat izsmēluši citas iespējas, izmēģiniet šāda veida aizdevumu – aizdevumu pret auto ķīlu internetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *