Aizdevums pret auto ķīlu

Aizdevums pret auto ķīlu

Mogo piedāvā aizdevumu pret auto ķīlu līdz pat 90% no auto vērtības. Mogo priekšrocība ir tā, ka auto netiek paturēts, bet aizņēmējs var turpināt ar to braukt. Mogo piedāvā aizņemties līdz pat EUR 15 000 uz termiņu līdz 60 mēnešiem.

Pieteikties aizdevumam internetā:

Aizdevums pret auto ķīlu

Aizpildi elementāru pieteikumu un saņem atbildi no Mogo jau pēc 30 minūtēm. Aizdevumu var saņemt pat vienas dienas laikā. Izvēlies sev un savām prasībām atbilstošāko kredīta summu. Iesniedz pieteikumu internetā un gaidi, kad aizdevējs sniegs atbildi par kredīta piešķiršanu.

Kā pieteikties aizdevumam?

Dodies uz pieteikuma formu, izvēlies aizdevuma summu, atmaksas termiņu un aizpildi nepieciešamos laukus.

Auto īpašnieks (vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums) – Ievadi savu vārdu, uzvārdu vai uzņēmuma nosaukumu. Aizdevumu pret auto ķīlu var saņemt tikai auto īpašnieks.

Personas kods vai uzņēmuma reģ.nr. – Ievadi savu personas kodu vai uzņēmuma reģistrācijas numuru.

E-pasts – Ievadi savu e-pasta adresi caur kuru var sazināties ar Tevi.

Telefona nr. – Ievadi savu telefona numuru caur kuru var sazināties ar Tevi.

Auto reģistrācijas nr. – Ievadi sava auto reģistrācijas numuru. Auto reģistrācijas numuru vari apskatīt transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā.

Aizpildi visus prasītos veidlapas laukus precīzi! Ja ievadīsi kļūdainu informāciju, aizdevējs Tev kredītu nevarēs piešķirt.

Kas nepieciešams, lai noformētu aizdevumu?

Lai noformētu aizdevumu klātienē, Tev ir nepieciešama Latvijas Republikas pase vai eID karte. Ja aizdevums tiek noformēts internetā, Tev Latvijas Republikas pase vai eID karte nebūs vajadzīga. Tāpat pase būs nepieciešama, dodoties uz CSDD. Jāpiebilst, ka līgumu ātri, ērti un droši var parakstīt internetā. Aiztaupi savu dārgo laiku un paraksti līgumu internetā.

Kādas ir aizdevuma izmaksas?

Tev būs nepieciešams vismaz EUR 0.01, lai varētu parakstīt līgumu internetā. Tā ir naudas summa (viens cents), kas Tev būs jāpārskaita uz Mogo bankas kontu  kā apstiprinājums tam, ka piekrīti līgumam un aizdevuma saņemšanai. Tev būs jāmaksā arī CSDD noteiktā nodeva, kas ir EUR 30. Tas nozīmē, ka kopā būs jāmaksā EUR 30.01. Tiklīdz tas viss ir izdarīts, Mogo nekavējoties pārskaitīs Jūsu pieprasīto naudas summu uz bankas kontu.

Kā notiek aizdevuma saņemšana?
  1. Tu aizpildi pieteikumu;
  2. Paraksti līgumu;
  3. Dodies uz CSDD;
  4. Saņem naudu savā bankas kontā;

Saņem aizdevumu no Mogo pret auto ķīlu līdz pat 90 procentiem no auto vērtības. Mogo ir viens no retajiem aizdevējiem, kurš rūpējas par saviem klientiem, jo auto vai cita tehnika netiek paturēta pie aizdevēja, bet klients var turpināt lietot savu transportlīdzekli. Tas nozīmē, ka pēc aizdevuma saņemšanas turpini braukt ar savu auto! Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu pret automašīnas ķīlu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *