Amserv

Amserv

Amserv ir auto tirdzniecības un servisa uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un pārstāv 5 automašīnu zīmolus – Toyota, Lexus, Chevrolet, Opel un Peugot. Latvijā Amserv pieder 4 autocentri – divi Rīgā, pa vienam Ventspilī un Liepājā. Šajā rakstā īsi apskatīsim Amserv piedāvātos pakalpojumus un iespējas iegādāties automašīnas pie šī igauņu auto magnāta.

Amserv piedāvātie pakalpojumi

Amserv piedāvā iegādāties piecu jau nosaukto zīmolu automašīnas, kā arī auto rezerves daļas, riepas un citas auto preces. Peugot automašīnu rezerves daļas un to uzstādīšana ir par 20% lētāka nekā citur.

Starp pakalpojumiem jāmin automašīnas tehniskā apkope, remonts, auto mazgāšana un tīrīšana, kā arī daudzi citi pakalpojumi. Īpaši izdevīgi Amserv būs Toyota markas automašīnu cienītājiem, jo autocentros pieejams Toyota Express Service – lētāka, ātrāka un drošāka Toyota mašīnu apkope. starp īpašiem Amserv pakalpojumiem jāmin automašīnas apkope, kamēr lidojat, kā arī Chevrolet remonts, kas īpaši izdevīgs automašīnām, kas vecākas par 3 gadiem. Tāpat Amserv autocentros ir iespējams arī salabot “buktes” jeb virsbūves iespiedumus.

Pakalpojumus iespējams rezervēt internetā, tādējādi nodrošinot to, ka darbinieki servisā būs brīvi, lai apkalpotu tieši jūsu mašīnu un pēc iespējas samazinātu aizņemto laiku.

Automašīnu iegāde pie Amserv

Amserv autocentros regulāri tiek piedāvātas zīmolu automašīnas ar izdevīgām cenām un maziem līzinga maksājumiem. Par līzingu runājot – automašīnas līzinga procenti, izvēloties Amserv, ir 2,5% + 3 mēnešu EURIBOR likme, kas ir pat nedaudz izdevīgāk par hipotekāro kredītu. Amserv interneta katalogā pieejamas automašīnas ar dažādiem ikmēneša maksājumiem, lai ikviens varētu atrast sev un savai ģimenei piemērotāko darījumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *