Ātrais kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu

Ātrais kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu

Ātrais kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu sniedz Jums iespēju ērti, ātri un izdevīgi aizņemties naudu apmaiņā pret garantiju – Jūsu auto vai citu transportlīdzekli.

Aizņemties kredītu nekavējoties

Ātrais kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu

Atbilde tiks sniegta 30 minūšu laikā! Naudu bankas savā kontā Jūs saņemsiet dienas laikā, turklāt varēsiet turpināt braukt ar savu auto!

Kad aizņemties?

Ātrais kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu

Dažkārt dzīve mēdz būt neparedzama. Ir jāsamaksā rēķini, darba stundas tiek samazinātas un zemo ienākumu dēļ Jums nākas lūgt palīdzību. Kad ģimenes locekļi un banka Jums nevar palīdzēt, ir vēl viena cita iespēja. Ātrais kredīts pret auto ķīlu ir alternatīva naudas iegūšanai, lai nomaksātu rēķinus un tiktu galā ar finansiālām problēmām. Atšķirībā no kredītiem, auto ķīlas nav nedrošs kredīts, tieši otrādi – tie ir droši. Transportlīdzekļu īpašnieki var aizņemties naudas summu pret automašīnas, kravas automašīnas vai citas tehnikas ķīlu. Ātrais kredīts pret auto ķīlu iespējams izmantot jebkādos nolūkos – daži klienti tos izmanto, lai nomaksātu vecus parādus, bet citi – lai papildinātu ģimenes budžetu vai veiktu svarīgus maksājumus. Katrs no mums laiku pa laikam nokļūst neveiksmīgā finansiālā situācijā, un dažkārt ir grūti lūgt palīdzību no ģimenes vai draugiem. Uzticami aizdevēji saviem klientiem dod iespēju būt neatkarīgiem, taču atgādina par aizņēmēja pienākumiem. Auto ieķīlātāji var saņemt kredītu bez galvotāja un nezaudējot savu īpašumu. Ieķīlātājs var saņemt tik lielu summu, cik nepieciešams, ja vien varēs veikt ikmēneša aizdevuma atmaksu (līdz 90% no auto vērtības). Ir iespējams arī atmaksāt aizdevuma summu pirms noteiktā laika, nemaksājot papildus soda naudu, kā arī vienoties ar aizdevēju par ikmēneša atmaksas summu. Ikviens transportlīdzekļa īpašnieks var pieteikties kredītiem pret auto ķīlu un saņemt naudu tikai vienas dienas laikā.

Aizņemieties tik, cik nepieciešams

Ja esat izvēlējies saņemt ātro kredītu no 18 gadiem pret savu auto, ir svarīgi aizņemties ne vairāk kā nepieciešams, lai palielinātu savas izredzes kredītu atmaksāt un lai izvairītos no vēl lielākām finansiālām problēmām. Piemēram, ja Jums ir iespēja saņemt EUR 1000, taču Jums vajadzīgi tikai EUR 400, labāka izvēle ir ņemt kredītu EUR 400 apmērā, jo, samazinoties kredīta summai, krītas arī procentu likme, kas nozīmē, ka summu būs vieglāk atmaksāt. Kredīta savlaicīga atmaksāšana ir ļoti svarīga, jo, ja vēlāk atkal nonāksiet ārkārtas situācijā, Jums joprojām būs auto – resurss, pret kuru ātri varēsiet iegūt naudu.

Kāpēc aizņemties?
  • Saņem līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Turpini braukt kredīta atmaksas laikā;
  • Pirmstermiņa atmaksa bez soda procentiem;
  • Netiek vērtēts aizņēmējs, bet aizņēmēja auto.

Ātrais kredīts no 18 gadiem pret auto ķīlu

Auto ieķīlāšana var būt risinājums naudas grūtībām, taču atcerieties, ka Jūsu auto šajā darījumā  kalpo kā drošības līdzeklis (ķīla), kas nozīmē, ka, ja Jūs neatmaksājat kredīta summu, aizdevējam ir tiesības pārņemt Jūsu auto savā īpašumā kā parāda atmaksu. Pirms izdariet galīgo lēmumu par auto ieķīlāšanu, izlasiet pilnīgi visu kredīta līgumu. Ja rodas jautājumi vai neskaidrības – sazinieties ar aizdevēju, lai rastu atbildes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *