Ātrais kredīts pret auto ķīlu

Ātrais kredīts pret auto ķīlu

Ja Jūs negaidīti esat iepinies finanšu tīklos, ātrais kredīts pret auto ķīlu var sniegt Jums tik ļoti nepieciešamos līdzekļus, lai tiktu galā ar finanšu krīzi. Neviens nezina, kad var atgadīties kas ārkārtējs, kas prasītu lielu daļu no ikmēneša algas. Šāda situācija varētu atstāt Jūs ar nelielu vai nekādu cita finansējuma avota izvēli, ja Jums ir ļoti slikta kredītvēsture. Labāk ir iegūt naudu no kredīta, ieķīlājot savu auto un glābt sevi no iekļūšanas neskaitāmos pieaugošos parādos.

Kur saņemt ātro kredītu pret auto ķīlu

Ātrais kredīts pret auto ķīlu

Izvēlies kredīta summu, izvēlies atmaksas termiņu, iesniedz pieteikumu internetā un saņem atbildi tikai 30 minūšu laikā. Ātro kredītu pret auto ķīlu var saņemt pat vienas dienas laikā – ātrs, ērts un drošs veids, kā tikt pie naudas īsā laikā.

Kas ir ātrais kredīts pret auto ķīlu

Tātad, arī, ja Jūsu naudas plūsma ir zema sakarā ar kādu steidzamu gadījumu, un Jums ir nepieciešama īstermiņa nauda līdz nākamajai algas dienai vai ienākumiem, ātrais kredīts pret auto ķīlu varētu būt glābējs. Tas ir līdzeklis, kā ātri tikt pie naudas, un aizdevējs nepatur jūsu auto pie sevis. Aizņēmēja kredītvēsture, ienākumi un citas lietas netiek vērtētas, jo šajā gadījumā tiek vērtēts aizņēmēja auto un tā vērtība. Tāpēc, kad Jūs aizņematies naudu, izmantojot ātro kredītu pret auto ķīlu, pārliecinieties, ka spēsiet to atmaksāt laikā, vai arī Jūs riskējat zaudēt savu auto.

Kā saņemt ātro kredītu pret auto ķīlu

Viss process, lai iegūtu naudu pret auto ķīlu, ir diezgan ātrs un vienkāršs. Lai varētu pretendēt uz šādu finansējumu, Jūsu auto ir jābūt pilnībā nomaksātam t.i., par to nedrīkst būt neveikti maksājumi, ja auto pirkts līzingā. Auto kredīta summa tiek noteikta, pamatojoties uz automašīnas tālākpārdošanas vērtību. Jūs varat aizņemties līdz pat 90 procentiem vai tik, cik piedāvā aizdevējs. Jums nav jāaizņemas maksimāli piedāvātā kredīta summa – aizņemieties tieši tik, cik nepieciešams!

Kas var saņemt ātro kredītu pret auto ķīlu

Ja esat vismaz 18 gadus vecs un, ja Jums pieder auto, kas nav vecāks par 20 gadiem, Jūs varat aizņemties ātro kredītu pret auto ķīlu. Jāpiebilst arī tas, ka auto obligāti ir nepieciešama TA un OCTA apdrošināšana. TA – transportlīdzekļa tehniskā apskate. OCTA – obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana. OCTA apdrošināšana ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai. Jums ir jāaizpilda vienkārša pieteikuma veidlapa internetā, kurā jāievada pamata informācija, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija utt.

Kā notiek kredīta atmaksa

Jums jāveic ikmēneša maksājumi atbilstoši līgumā norādītajam grafikam. Kredītu var atmaksāt pirms termiņa. Pirmstermiņa kredīta atmaksa ir bez soda procentiem un citām soda sankcijām. Par kredīta atmaksu pirms termiņa, kredīta procenti būs jāatmaksā tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku. Tas nozīmē, ka atmaksājot ātro kredītu pret auto ķīlu pirms termiņa, Jūs tikai ietaupīsiet un būsiet atbrīvojies no saistībām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *