Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

Svarīgs paziņojums! Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi nav laba ideja un daudzi atsaka izsniegt!

Jums nepieciešams ātrs kredīts, bet Jūsu kredītvēsture ir negatīva? Jūs nevarēsiet saņemt ātro kredītu no īstermiņa aizdevējiem, bet ir cits izdevīgs risinājums – kredīts pret auto ķīlu. Jūs varat saņemt kredītu, ja Jums ir personīgais auto. Tie ir ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi pret auto ķīlu, kas tiek izsniegti sākot no 18 gadiem.

Ātrie kredīti pret auto ķīlu, kā Jums var būt jau zināms, ir arī pazīstami kā automašīnu īpašumtiesību kredīti. Šie ātrie kredīti ir nodrošināti. Jums ir nepieciešams ieķīlāt savas auto īpašumtiesības kā ķīlu. Kredīta summa būs atkarīga no auto vērtības. Citiem vārdiem sakot, šis aizdevums tiek izsniegts atkarībā no Jūsu auto vērtības. Lai gan Jums jānodod Jūsu īpašumtiesības uz auto, Jums nav jāatdod savs auto. Auto joprojām paliek Jūsu rīcībā, ja vien Jūs veicat visus maksājumus.

Saņemt kredītu pret auto ķīlu

Ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

Informējam, ka Mogo vērtē kredītvēsturi! Kredīti pret auto ķīlu tiek izsniegti pat vienas dienas laikā. Tas arī izskaidro, kāpēc kredīti pret auto ķīlu tiek saukti par ātrajiem kredītiem. Nerunājot par vieglu pieteikšanos, ātrie kredīti pret auto ķīlu piedāvā ātru apstiprināšanu. Iesniedziet pieteikumu internetā un saņemiet atbildi pat 30 minūšu laikā.

Svarīgi: aizņemieties tikai tādu summu, kāda nepieciešama, jo Jums nav jāaizņemas maksimāli piedāvātā summa!

Kas ir ātrie kredīti pret auto ķīlu

Auto un kredīts

Ātrie kredīti pret auto ķīlu ir izdevīgi, jo tie ir vienkārši un viegli iegūstami, bez gara pieteikšanās procesa kā uz citiem kredītiem. Jums nav nepieciešama laba kredītvēsture vai pat patstāvīgs darbs. Tas, ka Jūsu kredītvēsture netiek pārbaudīta, nozīmē, ka Jūs saņemsiet kredītu uzreiz, negaidot dienām, kamēr kredīta pieteikums tiks apstiprināts. Parasti Jums jāmaksā arī mazāka procentu likme, izvēloties kredītu pret auto ķīlu nekā, ja Jūs pieteiktos īstermiņa aizdevumam bez ķīlas. Kredītu pret auto ķīlu procentu likme parasti ir mazāka nekā puse no ātro kredītu procentu. Tāpēc daudzos gadījumos ir ieteicamāk izvēlēties ātro kredītu pret auto ķīlu, nevis ātro kredītu bez ķīlas.

Kāpēc procentu likmes ir nelielas?

Jūs izmantojat savu transportlīdzekli (auto, moto un citu), lai nodrošinātu savu kredītu, kas padara to mazāk riskantu aizdevējam, kas aizdod naudu. Ja Jums ir nepieciešama nauda, šis ir viens veids, kā to ātri iegūt. Jūsu automašīnas tīrīšana, un pat tā novaskošana, lai tā izskatītos pievilcīgāka, ir viens pārliecināts veids, kā vēl vairāk iepriecināt aizdevēju.

Auto kredīta priekšrocības:
  • Tiek izsniegts no 18 gadiem;
  • Netiek prasīta darba vieta;
  • Netiek vērtēta kredītvēsture;
  • Saņemt var vienas dienas laikā.

Ātrie kredīti pret auto ķīlu ar negatīvu kredītvēsturi nedrīkst tikt lietoti regulāri, bet gan kā avārijas variants, kad Jums ir uzreiz nepieciešama nauda un nav citu iespēju. Kredīti ar negatīvu kredītvēsturi ir vieglāk iegūstami, un parasti tiek uzskatīti par ātriem kredītiem pret auto ķīlu, jo to saņemšana neprasa daudz laika. Ļoti perspektīva iespēja tiem, kam nepieciešama tūlītēja nauda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *