Audi vieglie auto

Audi vieglie auto

Audi ir vācu autoražotājs, kas darbojas Volkswagen paspārnē kopš 1966. gada. Pats uzņēmums dibināts pirms vairāk nekā 100 gadiem – 1910. gadā – un kopš tā laika priecē autobraucējus ar augstas klases spēkratiem, kas tiek ražoti 9 rūpnīcās visā pasaulē. Audi četri ikoniskie riņķi simbolizē četru autobūves kompāniju apvienošanos vienā, bet audī ir latīņu valodas pavēles forma, kas nozīmē – klausies! Tā tika izvēlēta par godu vienam no dibinātājiem, kura uzvārds vācu valodā tulkojās tāpat.

Audi automašīnas

Audi

Audi automašīnas ir pelēkajā zonā starp luksusu un mājas auto. Kopā ar BMW un Mercedes-Benz Audi ir lielāko trīs Vācijas luksusa auto ražotāju starpā. Audi automašīnas atbilst to moto – Vorsprung durch Technik jeb “Attīstība caur tehnoloģiju”. Audi automašīnas vienmēr ir lieliski aprīkotas un izceļas ar ilgtspējīgu darbību. Daži modeļi ir arī pietiekami jaudīgi.

Populārākie Audi modeļi

Starp Audi populārākajiem modeļiem jāierindo šie:

  • A8 – grezns sedans ar alumīnija šasiju un “es protu dzīvot” auru. Audi A8 sāka ražot 1994. gadā un kopš tā laika tam pievienots gan ventilējams jumts, gan visādas citādas ekstras, bez kurām pagrūti dzīvot mūsu laikā.
  • TT – kompakta, ātra mašīna ar skaistu dizainu. Sērijveida ražošana sākta 1998. gadā.
  • A3 – A3 ir maza ģimenes automašīna, kuru pirmoreiz izlaida 1996. gadā. Tā nav tik populāra kā citi modeļi, taču ir lētāka un patērē mazāk degvielas.
  • A6 – Tāpat kā A4, Audi A6 debitēja 1994. gadā. 2010. gadā pārdeva kādus 200 tūkstošus Audi A6. Tas ir izturīgs sedans, kas ne tikai izskatās lieliski (un nedaudz draudīgi), bet arī izceļas ar ļoti labiem rezultātiem drošības testos.
  • A4 – Audi A4 ir populārākā Audi markas automašīna šodien. 2010. gadā tika saražoti 300 tūkstoši A4 automašīnu, kas, tā kā šo sēriju sāka izlaist 1994. gadā, ierindo to starp populārākajiem automašīnu modeļiem visā pasaulē.

Audi automašīnas Latvijā pārdod Møller Auto, kas atrodas S. Eizenšteina ielā 6a; atsevišķa filiāle ir arī pie Lidostas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *