Auto blitz

Auto blitz

Auto Blitz ir auto serviss un salons ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Tas ir oficiālais Opel zīmola pārstāvis Latvijā un atrodas Rīgā, Skanstes ielā 33. Auto Blitz nodrošina pircējus ar jaunām un mazlietotām automašīnām, auto rezerves daļām, kā arī piedāvā uzpirkt auto, iemainot to pret jaunu spēkratu. Auto Blitz ir svarīga individuāla attieksme pret klientiem un viņu vajadzībām, piedāvājot izdevīgākos piedāvājumus un rēķinoties ar klientu iespējām un vēlmēm katrā servisa, auto iegādes vai apmeklēšanas reizē.

Auto Blitz pakalpojumi

Tā kā Auto Blitz ir oficiāls Opel zīmola pārstāvis, kā mājās šajā auto servisā jutīsies tieši Opel automašīnu īpašnieki. Pieejamas Opel rezerves daļas un aksesuāri par īpaši zemām cenām. Opel automašīnu īpašniekiem, kuri iegādājušies spēkratus pie Auto Blitz, tiek nodrošināta 24 stundu bezmaksas tehniskā palīdzība uz ceļa, kā arī īpaši izdevīgi servisa nosacījumi arī pēcgarantijas periodā. Auto Blitz piedāvā arī maiņas automobiļus ilgāka servisa gadījumā.

Tāpat šajā auto centrā varat konsultēties par jauna auto iegādi, uzzinot aptuvenas auto uzturēšanas izmaksas un citus svarīgus raksturlielumus, kas jums kā topošajam auto īpašniekam būs ļoti svarīgi. Auto Blitz piedāvā arī ekspress servisu, virsbūves servisu un citus pakalpojumus, kas saistās ar jūsu auto apkopi.

Auto Blitz automašīnas

Auto Blitz piedāvā vairāk nekā 17 Opel modeļus, kurus varat iegādāties arī līzingā ar izdevīgiem procentiem. Regulāri tiek piedāvāts automobiļus iegādāties par akcijas cenām. Piemēram, pašlaik ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem varat iegādāties Opel Astra automašīnas. Auto Blitz ir arī vienīgais auto salons Latvijā, kas piedāvā iegādāties Opel elektromotoru automašīnas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *