Auto iegāde

Auto iegāde

Iegāde – Apsverot iespēju iegādāties auto, ir saprātīgi noteikt summu, ko pircējs ir gatavs tērēt, vai labāk aprēķināt pieejamo ikmēneša kredīta maksājumu. Nedrīkst aizmirst, ka pēc tam, kad ir noteikta auto galējā cena, ir jāpieskaita vēl papildus izmaksas, piemēram, īpašumtiesību reģistrācijas maksas, īpašumtiesību pārrakstīšanas izmaksas, degvielas izdevumi un nodokļi.

Pieteikties auto līzingam

Saņemt auto līzingu

Izvēlieties auto līzingu, lai iegādātos kāroto auto ātrāk, ērtāk un drošāk.

Auto ir liels ieguldījums. Tā kā auto iegāde ir ilgtermiņa ieguldījums, daudzi cilvēki vēlas pieņemt pareizo lēmumu par jaunākajām visu modeļu automašīnu cenām, pirms lēmuma pieņemšanas par kāda auto iegādi. Automašīnu cenas mainās diezgan bieži, atkarībā no tirgus apstākļiem, jaunāku modeļu parādīšanās, konkurences, pieprasījuma un daudziem citiem faktoriem, tāpēc ir svarīgi zināt jaunākās automašīnu cenas.

Auto iegādes cena

Auto cena lielā mērā ir atkarīga no automašīnas modeļa, ražotāja, izgatavošanas gada, markas, utt. Auto var klasificēt pēc cenu diapazona (ekonomiska, vidēja diapazona, premium, luksusa, eksotiska); pēc ražotāja (Audi, BMW, Buick, Cadillac, Chevrolet, Daewoo, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Mazda, Mercedes Benz, Merkurs, Mini, Mitsubishi , Nissan, Plymouth, Pontiac, Porsche, Saab, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, vai Volvo); pēc tirgus segmenta (dīzeļi, hibrīdi, sporta auto, elektriskie auto); vai virsbūves (sedani, kupejas, kabrioleti, busiņi, furgoni un kravas automašīnas).

Galīgā auto cena ietver citas izmaksas, piemēram, nodokļus, īpašumtiesību pārrakstīšanu, reģistrāciju un citas maksas. Apmeklējot pārdevēju, pārbaudiet auto finansēšanas iespējas. Ir pieejami piedāvājumi, piemēram, auto līzings, kurš dod iespēju iegādāties jaunu, mazlietotu vai lietotu auto un maksāt par iegādāto auto vairākos maksājumos. Auto līzings ir populārs veids, kā iegādāties auto un tā popularitāte pēdējos gados turpina augt.

Auto kredīta līzinga kalkulators

Auto kredīta kalkulatora izmantošana ir nenovērtējama, lai uzzinātu finanšu atbildes par kādu auto kredīta piedāvājumu, ko Jūs apsverat. Ar kalkulatoru Jūs varat ātri uzzināt ikmēneša maksājumus un noteikt kopējās izmaksas, nelauzot galvu par manuālo aprēķinu veikšanu. Jūs varat arī ātri veikt salīdzinājumu, lai noteiktu, vai auto kredīts, salīdzinot ar tā paša auto iegādi, piedāvās jebkādas finansiālas priekšrocības.

Jūs varat ātri uzzināt visus vajadzīgos maksājumus, vienkārši ievadot kalkulatorā vajadzīgo informāciju. Labā ziņa ir tā, ka Jums pa rokai ir vairākas kalkulatoru izvēles. Teju visi nopietni auto līzinga aizdevēji piedāvā savus kalkulatorus, lai klienti varētu aprēķināt aptuvenās ikmēneša izmaksas un citu informāciju. Tie ir auto līzinga kalkulatori, ko Jūs varat izmantot, no pamata auto kalkulatora vienam piedāvājumam līdz tādam, kas piedāvā padziļinātu analīzi un tādam, kas ļauj salīdzināt visas nianses. Tas ir bezmaksas pasākums un to vajag darīt uzreiz pēc aizdevēju salīdzināšanas ta.lv interneta vietnē!

Jūsu līzingā iegādātajam auto var rasties citi izdevumi:
  • OCTA apdrošināšana – OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Tas nozīmē, ka braukt ar auto (neuztraucoties no policijas) varēsi tikai tad, kad auto būsi apdrošinājis.
  • Remonts – Remontēt var nākties ne tikai lietotu, bet arī jaunu auto. Nevajadzētu aizmirst arī par eļļas maiņu, riepu maiņu, filtru maiņu un citiem neparedzētiem izdevumiem.
  • KASKO apdrošināšana – Atsevišķas līzinga kompānijas pieprasa KASKO apdrošināšanu – kamēr auto atrodas līzingā.
  • Ceļa nodoklis – ikgadējās transportlīdzekļa ceļa nodoklis
  • TA – ikgadējā transportlīdzekļa tehniskā apskate

Saņemt kredītu

Kas var saņemt līzingu auto iegādei?
  • Līzingu auto iegādei var saņemt sākot no 18 gadu vecuma;
  • Būs nepieciešami regulāri ienākumi vai oficiāls darba, kas ļauj atmaksāt līzinga maksājumus;
  • Kredītvēsture – bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām;

Kredītu auto iegādei var saņemt bez galvotāja. Ja Jūsu darbs ir saistīts ar prombūtni ārpus Latvijas teritorijas, tad var tikt pieprasīts galvotājs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *