Auto iegādes rokasgrāmata

Auto iegādes rokasgrāmata

Tas, ka Jūs nevarat atļauties iegādāties jaunu auto, nenozīmē, ka Jums ir jāsamierinās ar otro labāko iespēju, pērkot lietotu automašīnu. Pat tad, ja Jūs iegādājaties auto pirmo reizi, šie svarīgie padomi būs noderīgi, lai iegūtu automašīnu, ko Jūs patiešām vēlaties.

Automašīna

Cik daudz Jūs varat atļauties tērēt?

Auto iegāde, jauna vai lietota, ir svarīgs finanšu lēmums. Jūs nevēlaties pilnībā iztērēt savus ietaupījumus vai veikt lielu pirmo iemaksu, kas būs liels trieciens Jūsu budžetam.

  • Nosakiet cenu diapazonu, ja Jums ir nauda, lai iegādātos automašīnu.
  • Ja Jums ir nepieciešams kredīts, lai iegādātos auto, finanšu plānošana, pirms Jūs sākat meklēt savu nākamo auto, lieliski ietaupa laiku. Sazinieties ar savu banku, lai vienotos par iepriekš kvalificēšanās vizīti.

Kāda veida auto Jūs meklējat?

  • Izvairieties no impulsīvas iepirkšanās. Vai esat kādreiz iegādājies kādu lietu un vēlāk atklājis, ka tas nav gluži tas, ko Jūs patiešām vēlējāties? Rūpīgi izdomājiet un nosakiet to, ko Jūs patiešām vēlaties iegūt no sava auto.
  • Izskatiet iemeslus, kādēļ Jūs iegādājaties automašīnu. Piemēram, Jums ir nepieciešams transportlīdzeklis, kam ir zems degvielas patēriņš? Vai Jūs vēlaties iegādāties sporta auto?
  • Salīdziniet auto markas un modeļus, lai redzētu, kurš auto piedāvā labākās iespējas Jūsu vajadzībām.

Uzziniet, cik auto ir vērts

Jūs noteikti nevēlaties maksāt pārāk daudz par auto; automašīnas vērtības zināšana ir ļoti noderīga.

  • Jūs varat izmantot internetu vai dažādu uzņēmumu pakalpojumus auto vērtības noteikšanai. Tie piedāvā automašīnu pārbaudi un daudz citas noderīgas informācijas.
Pārbaudiet automašīnu un tās vēsturi

Jūs noteikti nevēlaties pārmantot kāda cita problēmas. Bojātas detaļas var būt nevēlami un dārgi pārsteigumi.

  • Palūdziet mehāniķim pārbaudīt automašīnu un tehniskās apkopes ierakstus, ja tādi ir.
  • Pārbaudiet, vai veikta drošības pārbaude un segta reģistrācijas maksa, jo īpaši, ja pērkat auto tieši no īpašnieka.
  • Ir tiešsaistes resursi, kas var sniegt Jums auto vēstures ziņojumu, Jums tikai jāievada transportlīdzekļa identifikācijas numurs (VIN). CSDD var sniegt Jums informāciju par auto īpašumtiesībām, tehnisko apkopi un daudz ko citu.

Ir iespējams iegādāties kvalitatīvu lietotu automašīnu ar iespējami zemāko pārdošanas cenu, ja Jūs esat labi sagatavots pircējs. Esiet pacietīgi un mērķtiecīgi un arī Jūs varēsiet atrast auto, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un budžetam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *