Auto kredīts internetā

Auto kredīts internetā

Auto kredīts un kredīts pret auto ķīlu pieejams arī internetā. Auto kredītu internetā var saņemt gan tad ja jau esat auto īpašnieks un jums nepieciešami papildus līdzekļi, gan arī tad, ja vēl tikai vēlaties iegādāties savu sapņu auto.

Saņemt auto kredītu

Auto kredītu tiem, kam pieder automašīna vai cits motorizēts transporta līdzeklis, noformē vairāki aizdevēji, piedāvājot saņemt aizdevumu līdz pat 90% apmērā no jūsu auto tirgus vērtības. Katra aizdevēja nosacījumi ir mazliet atšķirīgi, taču galvenokārt šādu kredītu var noformēt ikviens:

  • Kurš sasniedzis 18 gadu vecumu,
  • Uz kura vārda ir reģistrēts automobilis,
  • Kura auto ir izieta tehniskā apskate un tā derīga vēl vismaz 1 mēnesi,
  • Kura auto ir iegādāta derīga OCTA polise, kā arī ja aizdevuma summa lielākā par 5000 eiro derīga KASKO polise.

Auto kredītam transporta līdzekļa iegādei jeb auto līzingam pastāv 3 dažādi veidi (operatīvais, finanšu, pilna servisa līzings) un to iespējams noformēt pat vienas dienas laikā. Noformējot līzingu nav svarīgi vai automašīnu iegādājaties no privātas vai juridiskas personas. Lielākā daļa aizdevēju piedāvā noformēt līzingu līdz pat 90% no jūsu izvēlētā automobiļa tirgus vērtības, taču jārēķinās, ka vismaz 10% nāksies segt no saviem privātajiem līdzekļiem. Auto līzings ir viens no visvienkāršākajiem veidiem, kā tikt pie sava sapņu auto, negaidot vairākus gadus, kad būsiet sakrājis pietiekoši lielu summu tā iegādei.

Kredīts autogāzes iekārtai ir viens no auto kredītiem internetā, kas pieejams ikvienam, kam pieder automobilis, kuru iespējams aprīkot ar šādu iekārtu. Ar autogāzes iekārtu iespējams aprīkot ikvienu automašīnu ar benzīna dzinēju. Autogāzes iekārtas savu popularitāti guvušas ievērojamā ekonomiskuma dēļ. Nauda kas iztērēta autogāzes uzstādīšanai parasti apmaksājas 3 līdz 6 mēnešu laika, līdz ar to ņemt aizņemties naudu tieši šim mērķim ir ļoti izdevīgi.

Pirms auto kredīta noformēšanas ir vērtīgi salīdzināt internetā atrodamos piedāvājumus, tādā veidā izvēloties sev atbilstošāko un izdevīgāko no tiem. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas aizdevumu atdot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *