Auto līzinga iespējas Latvijā

Auto līzinga iespējas Latvijā

Auto līzings ir viens no izplatītākajiem auto iegādes veidiem gan Latvijā, gan arī daudz kur citur pasaulē. Lai iegādātos savu sapņu auto, jums vairs nav gadiem ilgi jākrāj nauda un jācer uz drīzu auto cenu pazemināšanos, ar līzinga palīdzību jūs pie noskatītā auto varat tikt jau šodien. Naudu, ko katru mēnesi atliktu jauna auto iegādei, jūs varat maksāt līzinga izsniedzējam, pa to laiku, lietojot jauno automašīnu, pēc savām vēlmēm.

Auto līzinga iespējas Latvijā ir ļoti plašas, tāpēc, ka līzingu piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji, turklāt piedāvāto līzinga noteikumu un piedāvāto papildus labumu klāsts ir visai dažāds, lai katram būtu iespēja izvēlēties sev piemērotāko un atbilstošāko variantu.

Kādas ir auto līzinga iespējas Latvijā

Auto līzinga izsniedzēji Latvijā piedāvā iespēju saņemt finanšu, operatīvo vai pilna servisa līzingu.

Mercedes

Finanšu līzinga gadījumā jūsu ikmēneša maksājumos tiks iekļauta daļa no jūsu auto vērtības, kā arī procenti par līzinga noslēgšanu. Šī līzinga perioda beigās auto paliks jūsu īpašumā, bez jebkādām papildus izpirkšanas maksām.

Operatīvā līzinga gadījumā, jūs auto nomāsiet un, līzinga periodam beidzoties, tas būs jāatdod, taču ja vēlēsieties auto paturēt savā īpašumā, jums būs nepieciešami papildus līdzekļi lai to izpirktu.

Pilna servisa līzings Latvijā nav bieži izplātīts, taču noformējot šāda veida līzingu jūs saņemsiet dažādus papildus pakalpojumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *