Auto līzinga iespējas no 18 gadiem

Auto līzinga iespējas no 18 gadiem

Auto līzings ir nepieciešams lielākajai daļai iedzīvotāju. Ja vēlaties iegādāties savu pirmo mašīnu, droši vien jau esat sapratis divas lietas: naudu sakrāt ir grūti; 18 gadus veciem cilvēkiem kredītu izsniedz negribīgi vai neizsniedz vispār. Un tomēr, ja vēlaties iegādāties automašīnu, bet negribat gaidīt līdz 21 gada vecumam, kad auto līzingu sāk izsniegt lielākā daļa aizdevēju, varianti vienalga pastāv.

Kur dabūt auto līzingu no 18 gadiem?

Auto līzingu no 18 gadu vecuma piedāvā viens aizdevējs – Mogo. Mogo aizdevumu vari saņemt līdz pat 90% apmērā no auto kopējās vērtības un summā līdz 17 000 eiro. Minimālā pirmā iemaksa ir 10% apmērā no kredīta summas. Aizdevums tiek nodrošināts ar ieņēmumiem – tādēļ, ja tev nav ienākumu, kredītu saņemt nevarēsi. Neoficiālu ienākumu gadījumā iespējams mēģināt vienoties ar kredīta devēju, pierādot savus ienākumus, piemēram, ar darba devēja galvojumu, bankas konta izrakstu u.c. lietām, taču tad būs jādodas pie kredīta devēja uz filiāli. Mogo procenti ir diezgan augsti, taču bieži kredīta izmaksas nebūt nav galvenais, lai izšķirtos par to vai citu kredītu.

Citas iespējas

Ja jau esat sakrājis pietiekami daudz līdzekļu, varat nepieciešamo naudu aizņemties citur, piemēram, pie nebanku kredītdevējiem (vai arī bankā pieprasīt patēriņa kredītu). Piemēram, ja automašīna maksā 4000 eiro, bet jums jau ir 1000, varat aizņemties kredītu no Credit24, kas piedāvā (līdz 3 gadiem) aizdevumus summā līdz 4000 eiro.

Kas var aizņemtos no Credit24

Pie Credit24 var aizņemties no 18 gadu vecuma, bet, tā kā aizdevums tiek piešķirts internetā, visticamāk, jums būs jāpierāda oficiāli ikmēneša ienākumi.

MogoIncreditCredit24

Tāpat nemaz ne metama zemē ir ideja par naudas uzkrāšanu zeķē. Piemēram, ja saņemat kādu stipendiju, ieskaitiet to citā, ne savā galvenajā kontā. Savukārt ja lielu daļu no ikmēneša izdevumiem sastāda, piemēram, transporta izdevumi, aizņemieties no kāda radinieka riteni un izmantojiet to dārgā sabiedriskā transporta vietā. To teikt patiešām ir banāli, taču, ja patiešām vēlaties kaut ko iegādāties, tad līdzekļi jūs atradīs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *