Auto līzinga kompānijas

Auto līzinga kompānijas

Gadu gaitā, to autovadītāju skaits, kuri izvēlas auto līzingu, ir ievērojami palielinājies. Viens ir skaidrs – mēs visi vēlamies iegūt pēc iespējas vairāk par ieguldīto naudu un tas ietver mūsu personisko vajadzību finansēšanu.

Apskatiet auto līzinga kompāniju piedāvājumus un izvēlieties savām un ģimenes prasībām atbilstošāko un izdevīgāko auto līzinga piedāvājumu.

Apskatīt auto līzinga kompānijas

Apskatīt auto līzinga piedāvājumus

Pašsaprotami, ka auto līzings ļauj jebkuram patērētājam vadīt jaunu automašīnu. Daudziem cilvēkiem tā ir lieliska iespēja kā sekot līdzi jaunākajām tendencēm automobiļu rūpniecībā. Lai gan tas var nebūt praktisks iemesls, lai iegādātos jaunu automašīnu, arvien vairāk cilvēku izvēlas auto līzingu tikai tāpēc, ka tāds ir viņu dzīvesveids.

Ja mēs runājam par jaunākajām drošības tehnoloģijām, auto līzings var piepildīt Jūsu prioritāšu sarakstu. Kā mēs visi zinām, tehnoloģijas attīstās un, tā kā ir diezgan dārgi uzlabot savu transportlīdzekli, auto līzings var būt Jūsu labākā izvēle. Bez veselas bagātības tērēšanas, jebkurš auto vadītājs var izbaudīt jaunākās ērtības, piemēram, DVD izklaides sistēmas un GPS sistēmas.

Kāpēc auto līzings?

  • Dod iespēju iegādāties jaunu auto par to nemaksājot lielas summas vienā maksājumā.
  • Pieteikuma izskatīšana darba dienās un darba laikā var aizņemt tikai 30-60 minūtes.
  • Visbiežāk auto līzinga kompānijas finansē līdz pat 90% no auto vērtības.
  • Tas nozīmē, ka auto iegādei nepieciešama nauda tikai 10% no auto vērtības.
  • Auto līzingu iespējams noformēt vienas dienas laikā no pieteikuma apstiprināšanas brīža.

Pirmā iemaksa un apkalpošanas maksa

Ja Jūs domājat, ka auto līzingam nav nepieciešama pirmā iemaksa, Jūs, iespējams, esat kļūdījies. Kad redzat reklāmas TV ar ļoti zemiem auto līzinga maksājumiem, ir grūtāk pamanīt smalko druku. Daudzi līgumi ietver pirmo iemaksu, kura parasti ir 10%. Ja klients vēlas, var veikt arī lielāku pirmo iemaksu, parūpējoties par mazākiem ikmēneša maksājumiem. Iesakām veikt lielāku pirmo iemaksu, lai nāktos mazāk pārmaksāt izmantojot auto līzingu. Izdariet tādu pirmo iemaksu, kādu variet atļauties.

Apdrošināšana

Ja Jūs nomājat auto, vai arī, ja Jums ir nepieciešams iegūt kredītu jaunam auto, Jūs joprojām esat par to atbildīgs. Lai vai kā, Jums būs nepieciešama visaptveroša apdrošināšanas polise. Tātad par šo aspektu Jūs neietaupāt naudu, izvēloties vienu vai otru iespēju. Abos gadījumos, Jūs arī varat apsvērt kredīta vai nomas apdrošināšanu, kas sedz starpību starp faktisko transportlīdzekļa vērtību un naudas summu, ko Jūs vēl esat parādā.

Auto līzings internetā no vadošajām kompānijām – tas ir kredīts auto iegādei, kurš ļauj pa daļām norēķināties par jauno auto, tai pašā laikā, uzreiz iegūstot iespēju braukt ar iegādāto auto. Auto līzings no vadošajām Latvijas kompānijām pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Pieteikties auto līzingam internetā

Saņemt auto līzingu

Iesniedziet pieteikumu internetā, lai saņemtu atbildi ātrā un ērtā veidā.

Auto līzings no kompānijām, kuras piedāvā iesniegt pieteikumu internetā ir viegli noformējams. Izvēlieties auto līzinga kompāniju, kura nodrošina pieteikumu internetā – ātrāk, ērtāk un drošāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *