Auto līzings bez banku starpniecības internetā

Auto līzings bez banku starpniecības internetā

Auto agri vai vēlu nepieciešams lielākajai daļai sabiedrības, lai apmierinātu gluži dabisku vēlmi. Esmu pieaudzis, man ir stabils atalgojums, es vēlos brīvi pārvietoties, jo ar mašīnu var atvieglot un darīt patīkamāku dzīvi. Un tomēr, kā tas nereti gadās, automašīnas ir dārgas, it sevišķi, ja nevēlaties pirkt kuru katru dranduļetu. Tādos gadījumos var līdzēt auto līzings, kuru piedāvā lielākā daļa banku. Bankas savukārt ne visiem līzingu izsniegs (piemēram, vecuma, ienākumu, kredītvēstures vai citu apstākļu dēļ), tādēļ tirgū sava vieta ir arī nebankukredītdevējiem.

Kur saņemt auto līzingu bez banku starpniecības?

Pieteikt kredītu

Pastāv dažādi nebanku kredītdevēji, pie kuriem noformēt auto līzingu. Iespējams aizņemties arī pie patēriņa kredīta sniedzējiem, kas vienkārši var piešķirt nepieciešamo naudu auto iegādei. Lūgtum, šeit četri pavisam neslikti nebanku kredītdevēji:

  • BIGBANK – aizdevumi līdz 10 000 eiro. Termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem. Ļoti izdevīgi procenti, ņemot vērā aizdevuma nosacījumus un summu.
  • Mogo – noformē kredītu auto iegādei ar Mogo. Summa līdz 17 000 eiro, pirmā iemaksa no 10%. Mogo noformēt aizdevumu būs visērtāk un visātrāk.
  • Credit24 – izdevīgs patēriņa kredīts summā līdz 4000 eiro. Ja jums jau ir iekrājumi mašīnai, bet nedaudz pietrūkst, nemeklējiet tālāk par Credit24.
  • InCredit – lielākā kredīta summa. Aizdevums auto iegādei summā līdz pat 21 000 eiro, turklāt nekādas pirmās iemaksas!

Kā redzams, katrs no šiem kredītdevējiem izceļas ar kaut ko savu. Credit24 ir patēriņa kredīts, tādēļ tam būs visizdevīgākie procenti. BIGBANK ir lielisks izdevīguma un lielākās summas kompromiss, savukārt pie Mogo aizņemties būs visātrāk, bet InCredit ir nepārspēts summas lieluma ziņā. Vārdu sakot, katrs atradīs sev pieņemamu nebankukredītdevēju, lai iegādātos tieši sev nepieciešamu automašīnu uz nomaksu.

Aizņemieties ar apdomu

Auto

Mašīna ir jauka lieta, un savā ziņā personīgo mašīnu var uzskatīt par robežšķirtni starp tīņa un pieaugušā dzīvi. Un tomēr – iesakām nesteigties. Nedaudz pagaidiet, ilgāk iekrājiet, un jums nebūs nekādu problēmu iegādāties mašīnu, neuztraucoties, ka nebūs naudas, ar ko pieliet bāku, lai aizbrauktu uz mājām no plača.

Auto līzings bez banku starpniecības

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *