Auto līzings bez banku starpniecības

Auto līzings bez banku starpniecības

Auto kredīts jeb auto līzings bez banku starpniecības ir vienkārši noformējams dažu minūšu laikā. Izpildiet līzinga kompānijas prasības un saņemiet atbildi īsā laika posmā. Apskati visus līzinga piedāvājumus un izvēlies sev piemērotāko, lai iegādātos jaunu vai lietotu auto līzingā.

Auto līzings bez bankas starpniecības dod iespēju teju visiem interesantiem – iegādāties jaunu vai lietotu auto uz nomaksu, kas ir ideāls risinājums, ja nespējat vai nevēlaties maksāt visu summu vienā maksājumā – pērkot jaunu vai lietotu auto.

Kur iegādāties auto līzingā?

Auto līzings bez banku starpniecības

Jūs varat iegādāties līzingā gan jaunu, gan lietotu automašīnu. Auto var pirkt gan no privātpersonas, gan no juridiskas personas. Auto varat apskatīt lielākajos sludinājumu portālos, auto plačos un citur. Jums tikai atliek izvēlēties savām prasībām atbilstošāko auto un iesniegt pieteikumu pie izvēlētās līzinga kompānijas. Līzinga kompānijas speciālisti izvērtēs iesniegto auto līzinga pieteikumu un sazināsies ar Jums.

Kas var saņemt līzingu auto iegādei?

  • Līzingu auto iegādei var saņemt sākot no 18 gadu vecuma;
  • Būs nepieciešami regulāri ienākumi vai oficiāls darba, kas ļauj atmaksāt līzinga maksājumus;
  • Tīra kredītvēsture – bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām;

Ja Jūsu darbs ir saistīts ar ilgtermiņa prombūtni ārpus Latvijas teritorijas, tad var tikt pieprasīts galvotājs, lai saņemtu līzingu auto iegādei. Darbs ar ilgtermiņa prombūtni – jūrnieki, šoferi, kravu pārvadātāji un tamlīdzīgi.

KASKO apdrošināšana – Izvēloties auto iegādi līzingā ar vai bez bankas starniecības, Jūsu auto var tikt pieprasīta KASKO apdrošināšana. Tas ir atkarīgs no auto vērtības. Ja auto tiks novērtēts par EUR 10 000, tad noteikti līzinga kompānija pieprasīs KASKO apdrošināšanu. KASKO apdrošināšana – tas nav nekas slikts, jo auto bojājumu gadījumā – KASKO apdrošinātājs segs Jūsu auto remonta izmaksas.

Auto vecums – Jāpiebilst arī tas, ka līzinga kompānijas atsakās izsniegt līzingu, ja auto ir vecāks par 15 līdz 20 gadiem (un vairāk). Ja Jūsu auto ir vecāks par 20 un vairāk gadiem, tad izvēlieties patēriņa kredītu, lai iegādātos auto. TA auto kredīta un līzinga salīdzināšanas portālā ir redzams kredīta veids. Patēriņ kredīts nozīmē to, ka Jūs saņemsiet visu naudu vienā reizē. Tālāk Jūs varat doties pie auto dīlera, lai iegādātos auto. Patēriņa kredīta gadījumā, Jums nebūs jāveic līzinga maksājumi, bet jāatmaksā kredīts izvēlētajā atmaksas termiņā. Patēriņa kredīta priekšrocība ir tāda, ka nebūs jāveic pirmā iemaksa un pie jebkādas auto summas – nebūs vajadzīga KASKO apdrošināšana. Gan patēriņa kredīts, gan auto līzings ir labs risinājums, lai iegādātos jaunu vai lietotu auto.

Izvērtējiet savas finansiālās iespējas, izvēlieties savām vajadzībām piemērotāko auto un dodieties pie kredītdevēja. Iesniedziet pieteikumu ar interneta starpniecību un gaidīt atbildi no kredītdevēja. Izvērtējiet savas iespējas veikt ikmēneša maksājumus par kredītu vai līzingu ne tikai tagad, bet arī nākotnē, lai nerastos problēmas ar ikmēneša maksājumiem kredītdevējam bez banku starpniecības.

2 Replies to “Auto līzings bez banku starpniecības”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *