Auto līzings bez pirmās iemaksas

Auto līzings bez pirmās iemaksas

Auto līzinga pirmā iemaksā visbiežāk ir 10 %, bet pastāv iespēja atrast auto līzinga piedāvājumus bez pirmās iemaksas. Auto līzinga piedāvājumi bez pirmās iemaksas nav daudz, bet dažādu akciju laikā auto līzinga firmas piedāvā nopirkt auto bez pirmās iemaksas.

Alternatīva auto līzingam bez pirmās iemaksas ir patēriņa kredīts. Nosacījumi, lai saņemt patēriņa kredītu ir tādi paši, kā auto līzingam, bet nav nepieciešama pirmā iemaksa. Daļa iedzīvotāju izvēlas patēriņa kredītu, lai pēc tam iegādātos auto, jo tādējādi izvairās no pirmās iemaksas līzinga firmai.

Kur aizņemties kredītu & pieteikt auto līzingu?

Auto līzings bez pirmās iemaksas

Apskati Latvijas līzinga firmas un patēriņa kredīta piedāvājumus no vadošajiem patēriņa kredīta sniedzējiem.

Auto iegāde

Jauna transportlīdzekļa iegāde var būt mokošs un grūts process, jo īpaši, ja Jūs neesat persona, kura var izvēlēties preci, spriežot tikai pēc tās izskata. Gudrs patērētājs vienmēr iegūs labāku piedāvājumu, labāku auto, un iekšējo mieru, zinot, ka izdarījis veiksmīgu pirkumu. Šādi pircēji auto iegādei iegūst arī labāku kredīta likmi, kas var būt tikpat svarīga kā sarunas ar pārdevēju. Salīdziniet kredīta un līzinga piedāvājumus, lai aizņemtos ātrāk, ērtāk, drošāk un lētāk!

Iespējams, Jūs nezināt, ka šīs likmes dažreiz ir apspriežamas tikpat lielā mērā kā pati transportlīdzekļa cena. Apbruņojieties ar zināšanām par savu  kredīta rādītāju, uzziniet, kādi diapazoni jums varētu būt pieejami, un esiet gatavs atrast labākās likmes.

Izpēte

Nedodieties pie dīlera bez pienācīgas informācijas apguves. Jo vairāk Jūs esat iepriekš izpētījis, jo labāk Jums veiksies sarunās. Pārlūkojiet Ta.lv portālā pieejamo informāciju par dažādiem kredītiem. Ta ir informatīvs portāls, kas ļauj Jums to darīt pilnīgi bez maksas. Tāpat Jūs varat  sazināties ar savu banku. Daudzi cilvēki nesaprot, ka viņu finanšu iestāde arī piedāvā saviem klientiem kredītus auto iegādei un viņu likmes ir līdzīgas vai vienās, kādas piedāvā citas auto līzinga firmas.

Pirmā iemaksa

Tiem, kuri kredītu jautājumos varētu būt neapmierināti ar likmēm, ko viņiem piedāvā zonas aizdevēji: ja Jūs izmantosiet auto līzinga piedāvājumu, Jums var būt iespēja saņemt labākas likmes, ja veicat pirmo iemaksu. Daudzi aizdevēji ir labvēlīgi pret tiem, kuri piedāvā maiņu vai pirmo iemaksu 20% apmērā vai vairāk, un piedāvā tiem labākas likmes. Tas ne tikai samazinās procentus, bet arī kredīta termiņu, kas nozīmē – Jums par transportlīdzekli būs jāmaksā mazāk. Ja iespējams, centieties piedāvāt pirmo iemaksu.

Auto līzings bez pirmās iemaksasNevajadzētu aizmirst par atbildīgu aizņemšanos, jo arī auto līzings ir finansiālas saistības. Auto līzingu var atļauties cilvēki ar stabiliem un regulāriem ienākumiem. Izvērtējiet jau tagad vai spēsiet veikt maksājumus auto līzinga firmai arī nākotnē!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *