Auto līzings – dažos vārdos

Auto līzings – dažos vārdos

Auto līzings ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā tikt pie sen kārotā sapņu auto vai vienkārši jauna pārvietošanās līdzekļa, bez kura mūsdienās neiztikt. Līzingā ir iespējams paņemt gan jaunu, gan arī lietotu auto turklāt vairākas līzinga kompānijas piedāvā jauno braucam līdzekli iegūt bez ķīlas un citām liekām saistībām.

Līzings

Kā tas notiek?

  1. Jūs noskatāt auto, kuru vēlaties iegūt savā īpašumā
  2. Piesakieties mājas lapā, sazvanāties vai dodaties uz izvēlētās auto līzinga kompāniju biroju (atkarībā no izvēlētās kompānijas piedāvātā veida) un izsakiet vēlmi saņemt līzingu jūsu izvēlētajai auto mašīnai.
  3. Kad līzings apstiprināts un ar līzinga kompāniju esat vienojušies par visiem maksāšanas nosacījumiem jums auto pārdevējam jāsamaksā pirmā iemaksa (dažas līzinga kompānijas pat piedāvā segt pirmo iemaksu) un jādodas uz CSDD, lai reģistrētu auto uz sava vārda.
  4. Tālāk viss notiek pavisam vienkārši. Auto ir jūsu īpašumā. Līzinga kompānija pārskaita auto pārdevējam atlikušo summu, un jūs veicat ikmēneša maksājumus periodā, par kuru iepriekš esat vienojušies ar līzinga kompāniju.

Viens no auto līzinga lielākajiem plusiem ir tas, ka kāroto auto varat iegādāties jebkurā brīdī, kad tas ir nepieciešams un šķiet visizdevīgāk, jo auto cenas var būt mainīgas un brīži, kad cena ir visizdevīgākā, ir jāizmanto nekavējoties, jo jau pēc dienas piedāvājums var nebūt spēkā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *