Auto līzings līdz Ls 10 000

Auto līzings līdz Ls 10 000

Mogo piedāvā auto līzingu līdz Ls 10 000 (tagad līdz EUR 15 000) uz atmaksas termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem. Pirmā iemaksa sākot no 10% no auto cenas. Auto līzings pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem sākot no 18 gadiem.

Iesniedziet pieteikumu internetā, lai uzzinātu, ko tiešu Jums var piedāvāt viena no vadošajām auto līzinga kompānijām – Mogo.

Pieteikties auto līzingam internetā

Pieteikties auto līzingam internetā

Izmantojiet ātrāko un ērtāko veidu, lai dažu minūšu laikā pieteiktos aizdevumam auto iegādei – piesakieties internetā. Iesniedzot pieteikumu internetā – pieteikums tiks izskatīts un atbilde tiks sniegta aptuveni 30 minūšu laikā.

Kas ir Mogo

Mogo ir iespējams gan saņemt kredītu pret auto ķīlu, gan auto līzingu līdz pat 90% vērtībā no mašīnas. Lai noformētu līzingu auto saņemšanai, vajadzīga tikai pirmā iemaksa, kas var būt 10% vērtībā no auto, bet iespējama arī lielāka. Kredītu varat noformēt termiņā līdz veseliem pieciem gadiem, un veikt pirmstermiņa atmaksu bez soda procentiem. Minimālā summa līzingam ir EUR 200, bet maksimālā – EUR 15 000.

Kāpēc izvēlēties Mogo auto līzinga piedāvājumu

  • Mogo finansē līdz pat 90% no auto vērtības;
  • Uzticams nebanku aizdevējs;
  • Ir saņēmis licenci, lai varētu likumīgi darboties LR;
  • Summa līdz EUR 15 000;
  • Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem;
  • Profesionāla apkalpošana ikvienam klientam.
Kas ir auto līzings

Auto līzingsAuto līzings būtībā ir aizdevums, kas tiek piešķirts indivīdam ar konkrētu mērķi iegādāties auto. Aizdevums parasti jāatmaksā īsā līdz vidējā termiņā ar zemu procentu likmi. Atmaksas noteikumi parasti ir minimālās mēneša summas, kas ietver gan aizņēmuma pamatsummu, kā arī aizdevuma procentus. Ja aizņēmējs vairs nevar veikt auto līzinga maksājumus, klients tiek uzskatīts par maksātnespējīgu. Auto var atgūt arī uzņēmums, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka auto līzings varēs tikt viegli atmaksāts, tas ir, aizdevums, ko aizņēmējs var atļauties.

Indivīda personīgie apstākļi ​​var mainīties un tas var izraisīt aizņēmēja nespēju atmaksāt aizņemto summu. Būtībā, pirms pieteikties līzingam, ir svarīgi nodrošināt, ka līzings ir tikai tik liels, cik Jūs varat atļauties un ne vairāk. Tas padara tā atmaksu, vieglāku un ne tik problemātisku. Svarīga daļa no auto līzinga atmaksas ir personīgo finanšu plānošana. Reorganizējot personīgās finanses un veicot dzīvesveida izmaiņas un pieņemot personīgos taupības pasākumus, var ietaupīt daudzās jomās, ko pēc tam var izmantot, lai nomaksātu auto līzingu. Ja šie pasākumi tiek pieņemti uz ilgu laiku, tad ir iespējams atmaksāt līzingu un dzīvot bez raizēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *