Auto līzings – Mogo un InCredit

Auto līzings – Mogo un InCredit

Ekonomiskās atkopšanās radītais optimisms ir pamatots, tāpēc arvien vairāk cilvēku izlemj iegādāties auto – vai nu līzingā, vai krājot naudu zeķē. Šajā rakstā apskatīsim to, kā varat izdevīgi iegādāties automašīnu līzingā, izmantojot Mogo vai InCredit pakalpojumus.

Mogo – līzings līdz pat 90% no auto vērtības.

Mogo

Mogo ir iespējams gan saņemt kredītu pret automašīnu, gan auto līzingu līdz pat 90% vērtībā no mašīnas. Lai noformētu līzingu auto saņemšanai, vajadzīga tikai pirmā iemaksa, kas var būt 10% vērtībā no mašīnas. Aizdevumu varat noformēt termiņā līdz veseliem pieciem gadiem, un veikt pirmstermiņa atmaksu bez soda procentiem. Minimālā summa līzingam ir 200 un 600, bet maksimālā – 15 000 un 17 000 eiro.

InCredit auto līzings – pirmās iemaksas akcija

Incredit

Automašīnu līzingā ar InCredit iespējams iegādāties summā līdz pat 25 000 eiro.  Īpaši izdevīgi tieši šim auto līzingam ir tas, ka to, summā no 1500 līdz 6000 eiro, varat noformēt bez ķīlas. Kredīts pieejams visiem LR iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Līzinga procenti jāmaksā tikai par summu, kas izmantota kredīta laikā (t.i., varat kredītu atdot ātrāk, nemaksājot par to soda procentus).

Kāpēc izmantot šos līzinga pakalpojumu sniedzējus?

Pirmkārt, tāpēc, ka tas ir ērti – līzingu varat pieteikt internetā, pāris minūšu laikā aizpildot informāciju.

Otrkārt, tas ir ātri, jo pozitīvas atbildes gadījumā varat saņemt naudu līdz pat pāris stundu laikā.

Treškārt, ja vēlaties iegādāties auto pret ķīlu (gadījumā, ja jums ir slikta kredītvēsture), tad tieši šīs kompānijas būs pretimnākošākas, nekā bankas. Bet, ja jūsu kredītvēsture ir laba, tad vismaz InCredit.lv bieži spēs piedāvāt vēl izdevīgākus apmaksas nosacījumus, nekā bankas.

Vienmēr atcerieties, ka, ja nevarat aizņemties atbildīgi – t.i., skaidri nospraust to vai, kā un kad atmaksāsiet aizdevumus -, labāk ir neaizņemties vispār. Ne velti saka, ka parāds nav brālis. Parāds tiešām nav nekas labs.

Auto līzings. Negaidi – iegādājies un brauc!

One Reply to “Auto līzings – Mogo un InCredit”

  1. Kāda suņa pēc Jūs liekat reklāmrakstus, kas balstīti uz krāpšanos. Nevis no tirgus vērtības, bet gan no Mogo nosauktās tirgus vērtības, kas atšķiras no reālās tirgus vērtības līdz pat 50%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *