Auto līzings – nedaudz savādāka pieeja

Auto līzings – nedaudz savādāka pieeja

Auto līzings banku gadījumā tiek piešķirts mazlietotu un jaunu, attiecīgi – dārgāku automašīnu iegādei. Banku kreditori nenorāda šāda aizdevuma maksimālo summu. Auto kredīts no auto līzinga atšķiras ar to, ka kredīta gadījumā uzreiz pēc tā noformēšanas automašīnas pircējs kļūst par tā īpašnieku, bet līzinga gadījumā tikai par turētāju – mašīna kā ķīla paliek kreditora īpašumā līdz brīdim, kad kredīts tiek atmaksāts. Šāds aizdevums ir pieejams gan pie banku, gan arī nebanku kreditoriem:

  • Bankās auto līzinga maksimālā summa nav ierobežota;
  • Pie nebanku kreditoriem līzinga maksimālā summa parasti nepārsniedz 10 000 eiro;
  • Ja ir pieejams galvotājs, atsevišķi nebanku kreditori piedāvā aizdevumu līdz pat 15 000 eiro.

Auto līzings parasti ir pieejams uz ilgāku laiku – pat 6 un 7 gadiem, turpretī auto kredīts parasti ar termiņu līdz 5 gadiem.

Kas dod auto līzingu

Līzings

To dod gan bankas, gan nebanku aizdevēji. Piedāvājums ir un tas nav mazs. Auto līzingu piedāvā visās iespējamās vietās. Populāri ir pieteikties internetā vai uz vietas pērkot auto.

Daži no populārākajiem un izdevīgākajiem aizdevējiem ir bankas, Mogo auto līzinga un kredīta aizdevējs, kā arī Bigbank, kas izceļas procentu likmēm un nosacījumiem. Ja neticat, tad paskatieties procentu likmes un faktu, ka auto nav jāreģistrē uz Bigbank vārda, bet uzreiz uz auto īpašnieka. Tas ir tā saucamais patēriņa kredīts auto iegādei, bet funkcijas ir tādas pašas. Ideja!

Patēriņa kredīts – ne tikai dzīvokļa remontam vai sadzīves tehnikai, bet arī automašīnai

Patēriņa kredītu šobrīd arī piedāvā gan bankas, gan nebanku sektora dalībnieki, līdz ar to tas arī ir plaši pieejams un var tikt izmantots automašīnas finansēšanai, tomēr jānorāda, ka patēriņa kredīts ir pieejams ar mazāku maksimālo aizdevuma summu un iespējams lielākiem procentiem.

Kā redzams, auto finansēšanas iespējas ir dažādas, tādēļ ir rūpīgi jāizvērtē, kura no tām būs piemērotākā un ilgtermiņā izdevīgākā. Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *