Auto līzings un auto izmaksas

Auto līzings un auto izmaksas

Atceroties pusaudža gadus vai laiku, kad bijāt tikko sācis strādāt – personīgais auto bija jūsu kvēlākais sapnis. Jūsu acis iemirdzējās ik reizi, kad izdzirdējāt vārdu “AUTO”. Ja Jūsu vecāki negrasās auto Jums nopirkt vai arī ar Jūsu ikmēneša alga nav pietiekoša tā iegādei, Jūs noteikti esat aizdomājies par pieteikšanos auto līzingam internetā (Es dodu priekšroku pieteikuma aizpildīšanai internetā, jo tas aizņem mazāk laika un ir lētāks).

Aizpildīt pieteikumu jau tagad

Auto līzings un izmaksas

Izvēlies aizdevēju, aizpildi pieteikumu un gaidi atbildi par kredīta piešķiršanu!

Citas izmaksas pēc auto iegādes līdzingā

Vai steidzoties pie sava datora, lai pieteiktos aizdevuma saņemšanai, jebkad aizdomājāties, ka grasāties iegādāties kaut ko ļoti dārgu, par ko nāksies maksāt turpmākos trīs gadus? Parēķiniet. Ja grasāties iegādāties auto, Jums vispirms ir jāapsver visas ar to saistītās izmaksas. Paša auto iegāde ir visu saistīto izdevumu sākums – jāatceras, ka līdzekļi būs nepieciešami kā auto uzturēšanai, tā remontam pēc negadījuma un par visu vairāk – degvielai. Bez tam vēl ir jāapdrošina, par ko nereti nākas atdot ievērojamu summu. Apdrošināšanas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem. Piemēram, ja Jums tiesības ir tikai 1 vienu gadu un Jūs iegādājaties 3,0 D Mercedes markas auto, tad OCTA apdrošināšana vienam gadam izmaksās ap 150 eiro. Nevajadzētu aizmirst par ikgadējo TA – transportlīdzekļa tehnisko apskati. Ja arī Jūsu auto būs bez defektiem, Jums nāksies maksāt ceļa nodokļi un citas TA izmaksas. Vai nav dīvaini redzēt Jūs, braucam auto, kuram Jums nav pietiekoši naudas nākamajai degvielas uzpildes reizei? Vai nav dīvaini Jūs redzēt braucam šādā auto zinot, ka Jums nav pietiekoši naudas, lai nopirktu pārtiku vai jaunas drēbes. Vai tā nav? Neskatoties uz to, esot parādā summu, kas pārsniedz Jūsu auto vērtību, ir viena no lielākajām kļūdām, ko jebkad pieļausiet. Tas nav mīts, bet gan reāls fakts.

Auto

Turpinot par tematu – tas, ka piesakāties auto līzinga saņemšanai, vēl nenozīmē, ka līzings Jums tiks piešķirts. Vairumā gadījumu tas Jums tiks atteikts sliktas vai neesošas kredītvēstures dēļ. Aizdevēji var itin viegli piekļūt Jūsu kredītvēsturei. Ja Jums ir slikta kredītvēsture, negaidiet, ka līzings Jums tiks piešķirts. Otrais iemesls – Jūsu galvotāja kredītvēsture vai finansiālais stāvoklis ir slikts vai nestabils. Izvēloties galvotāju jāpārliecinās, ka šādam galvotājam ir pašam laba kredītvēsture. Šādi aizdevējs skatīs Jūs kā labu aizņēmēju, jo par Jums ir gatavs galvot kāds, kurš pats nekad nekavē savus ikmēneša maksājumus.

Kur pieteikt auto līzingu

Jūs varat apskatīt mūsu salīdzināšanas tabulu, kurā varat izvēlēties un aizņemties kredītu vai noformēt auto līzingu. Auto līzings tiek izsniegts sākot no 18 gadu vecuma, Latvijas iedzīvotājiem ar nevainojamu kredītvēsturi – bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Jūs varat saņemt kredītu auto iegādei līdz pat 60 un 120 mēnešiem, kas ir pietiekošs laiks, lai atmaksātu naudu par iegādāto auto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *