Auto pirkšana un auto līzings

Auto pirkšana un auto līzings

Izvēloties auto, zināšanas par to ir ļoti svarīgas, tāpēc pirms pierakstīties uz auto līzingu, uzziniet visu iespējamo par automašīnu, ko Jūs vēlētos iegādāties.

Ir ļoti nepatīkami iziet cauri visiem sarežģījumiem piesakoties līzingam un galu galā iegūt auto, kas Jums nepatiks. Ja esat noskatījuši lietotu transportlīdzekli, vai, ja jūs mēģināt atjaunot savu kredītu, katrs pirkums ir rūpīgi jāapsver. Izmantojiet šo vienkāršo ceļvedi pirms pieteikšanās automašīnu līzingam, lai neiekļūtu lamatās, iegādājoties „Trojas zirgu”.

Kur apskatīt auto līzinga piedāvājumus?

 Auto līzings

Izvēlies sev piemērotāko aizdevēju, iesniedz pieteikumu auto līzingam un jau pavisam drīz sāc lietot jauno auto.

Kādu auto pirkt?

Pirmkārt, jāzina, kāda veida transportlīdzeklis Jums ir nepieciešams pirms automašīnas līzinga iegūšanas. Vai jūs vēlaties vienkāršu kompaktu vai mini automašīnu, ar ko iespējams nokļūt no punkta A uz B? Šie auto parasti ir lieliska izvēle, ja viss, kas Jums jādara, ir jāceļo uz darbu un no tā. Tie ir nelieli, tāpēc neaizņem daudz vietas stāvvietā, un to dzinēji parasti patērē mazāk degvielas, jo šie automobiļi ir mazi un viegli. Tomēr tie nav paredzēti smagu kravu pārvadāšanai, tādēļ, ja Jums ar transportlīdzekli nepieciešams veikt kokmateriālu, smagu kabeļu, motociklu vai velosipēdu un citu lielu priekšmetu pārvadāšanu, Jums, iespējams, nepieciešams pikaps. Nosakiet savas vajadzības pirms automašīnas iegādes.

Auto līzinga kalkulators

Dažas līzinga kompānijas piedāvā auto līzinga kalkulatoru savās tīmekļa vietnēs. Izmantojiet šo kalkulatoru, lai aprēķinātu ikmēneša maksājumus par izvēlēto auto. Jūs varat tos noteikt, pārbaudot jaunu vai lietotu transportlīdzekļa vērtību. Iegūt ražotāja ieteicamo mazumtirdzniecības cenu ir viegli, ja automašīna ir pavisam jauna. Lietotiem automobiļiem, tomēr, ir jāņem vērā dažas lietas. Nobraukums, vispārējais dzinēja un virsbūves stāvoklis un citi faktori var ietekmēt lietota auto vērtību.

Veiciet izpēti, lai uzzinātu, vai transportlīdzekļa cena, kuru jūs mēģināt iegādāties, ir taisnīga. Pārbaudiet dažas lietoto automašīnu mājas lapas, piemēram ss.lv un līdzīgus avotus, lai iegūtu priekšstatu par to, cik auto modelis maksās pašreizējā tirgū.

Auto

Pirms pieteikšanās lietota auto līzingam, pajautājiet pārdevējam par tās vēsturi. Jūs varat pārbaudīt, vai šis auto ir ticis iesaistīts smagā negadījumā un citu informāciju. Ja Jūsu izvēlētais modelis nav atrodams, bet Jūs joprojām vēlaties auto, izmantojiet šo triku: lēnām ejiet ap automašīnu, padauziet pie dažām virsbūves daļām, pasperiet pa riepām un klusējiet. Visbiežāk lietoto automašīnu pārdevēji nevar panest Jūsu klusēšanu un vērīgās acis, un viņi sāk stāstīt par auto vēsturi. Tad Jūs varat izlemt, vai joprojām vēlaties automašīnu.

Noteikti izmantojiet lietoto auto līzinga kalkulatoru, lai izvairītos no pārsteigumiem ar maksājuma līgumu. Jūs varat aprēķināt izmaksas un izvērtēt, vai esiet gatavi pieteikties līzingam. Pārbaudiet sevis izvēlēto auto jau tagad. Izmantojiet piedāvāto kalkulatoru un pielāgojiet savu budžetu, līdz esat droši, ka spēsiet veikt maksājumus par izvēlēto automašīnu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *