Auto uz līzinga

Auto uz līzinga

Automašīnas iegāde uz līzinga, vēl jo vairāk jaunas automašīnas, ir gandrīz ikviena sapnis. Lielākajai daļai no mums ir ierobežots budžets, bet tas nenozīmē, ka Jums ir nepieciešams ierobežot savus auto sapņus. Jūs vienmēr varat pieteikties auto līzingam un piepildīt savu loloto sapni. Ja Jūs meklējat kredītu jauna auto iegādei, šis raksts ir ideāls Jums.

Apskatīt līzinga piedāvājumus

Apskatīt līzinga piedāvājumus

Piesakieties auto līzingam jau tagad ar skaidru plānu, kādā termiņā un no kādiem ienākumiem  auto līzings tiks atmaksāts.

Auto iegādei būtu jāliek Jums justies miljonu vērtam, nevis tā, it kā Jūs būtu parādā miljonu – šī vispusīgā jaunu automašīnu finansēšanas rokasgrāmata palīdzēs Jums iegūt tūlītēju auto kredīta apstiprinājumu.

Kad ir ideāls laiks, lai iegādātos jaunu auto uz līzinga?

Nav laba laika, lai iegādātos lietotu automašīnu uz līzinga. Bet jaunas automašīnas iegādei tāds noteikti ir. Jūs varat daudz iegūt, ja pērkat auto pēdējā gada ceturksnī. Tirgotāji ir ieinteresēti iztīrīt savus krājumus un piedāvā lielas atlaides. Tāpat iepirkšanās sezona nodrošina, ka Jūs saņemsiet labākus cenu piedāvājumus.

Kāds ir ideālais kredīta meklēšanas termiņš?

Lēmums nav jāpieņem, saskaņojot to ar pulksteni, bet Jums ir vismaz jānosaka termiņš, lai pabeigtu jauna auto kredīta procesu. Pretējā gadījumā tas tiks pagarināts un drīz vien izbojās Jūsu auto sapņus. Kā automašīnas pircējam, Jums ir jāapzinās, ka katra pārbaude to ietekmē. Jūs varat izvairīties no negatīvas ietekmes, pabeidzot auto kredīta procesu 30 dienu laikā.

Padomi ātram kredīta apstiprinājumam

Nekad neapņemieties to, ko nevarat izdarīt!

Lai izvairītos no sliktas pieredzes ar auto līzingiem, Jums ir jāzina Jūsu finansiālās iespējas. Un tam ir svarīgi, ka Jūs sagatavojat savu budžetu. Aprēķiniet savus ienākumus un izdevumus, jo tas ļaus Jums aprēķināt, cik lielu kredītu Jūs varat atļauties. Paturiet prātā, ka jauna auto iegāde ir liela atbildība un Jums ir jāspēj segt īpašumtiesību un reģistrācijas maksas, apdrošināšanu, degvielas izmaksas, remontu, u.c.

Tiklīdz Jūs zināt Jūsu finansiālo robežvērtību, izvēlieties automašīnu šajās robežās.

Patēriņa kredīts vai auto līzings?

Kad izdevīgāks būs patēriņa kredīts?

Līzinga likmes lielākoties ir izdevīgākas par patēriņa kredīta likmēm, taču ar līzinga kompānijām dažos gadījumos mēdz būt grūti sastrādāties. Ja jums kāda no šīm situācijām liek padomāt, tad, iespējams, ka jums jāizvēlas patēriņa kredīts līzinga vietā:

  • Ja auto ir vecāks par 15-20 gadiem (atkarīgs no līzinga firmas), tad līzingu neizsniegs;
  • Dažas līzinga kompānijas nestrādā ar cilvēkiem, kas jaunāki par 21 gadu;
  • Līzinga kompānijas skatās uz legālajiem ienākumiem;
  • Līzingam bieži ir nepieciešams galvotājs;
  • Iegādājoties automašīnu līzingā, parasti ir obligāta KASKO apdrošināšana;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *