Auto uz nomaksu

Auto uz nomaksu

AutoDaudziem no mums automašīna ir ne tikai līdzeklis, kas ļauj ērtāk un ātrāk pārvietoties, bet arī svarīga dzīves sastāvdaļa, bez kuras nebūtu iespējams nodrošināt ikmēneša ienākumus un ģimenes labklājību.

Jauna auto iegāde prasa līdzekļus, taču vairumā gadījumu nodrošina arī to ietaupījumu. Tiem, kuri jau ir auto īpašnieki un vēlas savu veco automobili nomainīt pret jaunāku, daļu nepieciešamo finanšu līdzekļu iespējams iegūt no vecā auto pārdošanas, taču tiem, kuri nolēmusi iegādāties savu pirmo automašīnu, pastāv iespēja izmantot citas finanšu gūšanas iespējas.

Viena no populārākajām finanšu gūšana iespējām jauna automobiļa iegādei ir tā pirkšana uz nomaksu. Šādā veidā iespējams iegādāties gan pilnībā jaunas, gan arī lietotas automašīnas.

Pērkot auto uz nomaksu, ikvienam pastāv iespēja iegādātie jaunāku un labāku automašīnas modeli ar ekonomiskāku degvielas patēriņu un mazākiem ieguldījumiem tā remontam, kas ilgtermiņā ļauj ietaupīt vairākus simtus vai pat tūkstošus eiro, kā arī laiku, ko automašīna nepavada servisā.

Auto uz nomaksu var iegādāties dažādi, jo pastāv vairāki nomaksas veidi, piemēram:

  • Patēriņa kredīts auto iegādei – finanses bez ķīlas vai galvotāja. Izvēloties noformēt patēriņa kredītu, Jums nebūs jāveic automašīnas vērtēšana un par piešķirto naudas summu varēsiet iegādāties jebkuru automašīnu, kuru uzskatīsiet par sev piemērotu un izdevīgu. Automašīna uzreiz pēc pirkšanas nonāks Jūsu īpašumā, taču tās vērtību varēsiet segt pakāpeniski ar dalīto maksājumu palīdzību. Tā kā auto piederēs Jums, ar to varēsiet doties ārpus valsts vai pārdot jebkurā brīdi, kad to uzskatīsiet par nepieciešamu.
  • Finanšu līzings – aizdevums, kas paredzēts konkrēta auto iegādei. Finanšu līzings nodrošina iespēju iegādāties automašīnu ar dalīto maksājumu palīdzību. Noformējot šo līzingu, automašīna pāriet līzinga kompānijas īpašuma un Jūs kļūstat par tās turētāju, taču līzinga atmaksas termiņam beidzoties, vai brīdī, kad segta visa automašīnas vērtība un līgumā noteiktās papildmaksas, automobilis nonāk Jūsu īpašumā.
  • Operatīvai līzings – ilgtermiņa noma. Operatīvā līzinga gadījumā, līzinga kompānija nopērk Jūsu izvēlēto automobili un par salīdzinoši zemiem ikmēneša maksājumiem, ļauj to jums izmantot. Ar šo ikmēneša maksājumu palīdzību Jūs sedzat nelielu daļu automašīnas pamatvērtības un līzinga kompānijas noteiktos procentu maksājumus. Ja pēc līzinga termiņa beigām vēlaties automašīnu iegūt savā īpašumā, Jums jāsedz atlikusī, nenomaksātā automašīnas vērtības daļa.

Visu iepriekš minēto nomaksas veidu gadījumā, automašīnu varat izmantot jau uzreiz pēc tās iegādes, taču tās vērtību segt pakāpeniski.

Izvēloties Jums izdevīgāko līzinga vai kredīta nomaksas termiņu, varēsiet noteikt ikmēneša maksājumu lielumu, tādejādi parūpējoties par to, lai maksājumi par automašīnu neradītu pārlieku lielu slogu Jūsu ikmēneša budžetam.

Pirms automašīnas pirkšanas aprēķiniet, cik lielu ikmēneša maksājumu Jūs būtu gatavs veikt, iegādājoties auto uz nomaksu un aizņemieties atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *