Auto vērtības noteikšana

Auto vērtības noteikšana

Pirms pieteikšanās kredītam pret auto ķīlu, būtu ieteicams uzzināt Jūsu auto vērtību, kas palīdzēs novērtēt, vai piedāvātā kredīta summa ir godīga attiecībā pret Jūsu auto vērtību. Jāpiebilst, ka kredīta izsniedzējs pats novērtēs Jūsu auto vērtību. Ja Jūs plānojat atmaksāt kredītu, tad Jums īpaši nevajadzētu uztraukties par auto vērtības noteikšanu.

Kredīts pret auto ķīlu ir aizdevums – pieejams personai, kam pieder īpašumtiesības uz ieķīlāto transportlīdzekli (auto, moto un cita tehnika). Precīzas Jūsu auto vērtības noteikšana palīdzētu kredīta apjoma noteikšanā.

Ko vērtē kredīta izsniedzējs:

– Transportlīdzekļa marka un modelis. Aizdevējs šos faktorus izmanto, lai novērtētu transportlīdzekļa uzticamību un drošību.

– Vai automašīna ir populāra un tai ir liels pieprasījums? Aizdevējs izvērtēs automašīnas stāvokli tirgū. Ja Jūs nespēsiet atmaksāt aizdevumu, Jūsu auto tiks konfiscēts. Aizdevēji nevēlas apgrūtinājumus, lai iegūtu aizdoto naudu, pārdodot automašīnas. Jo populārāks transportlīdzeklis, jo lielāka tā vērtība.

– Transportlīdzekļa vēsture. Transportlīdzekļi, kas ir bojāti vai bijuši iesaistīti negadījumos, ir mazāk vērtīgi un tos ir grūtāk pārdot.

– Transportlīdzekļa izlaiduma gads un nobraukums. Jo Jūsu auto ir vecāks vai tā nobraukums ir augstāks, tā vērtības cena samazinās.

– Kādā tehniskā stāvoklī auto atrodas? Loģiski, ka transportlīdzeklis, kas ir labā tehniskā stāvoklī, būs vērtīgāks.

– Kāda veida ražotāja iespējas / jauninājumi ir uzstādīti Jūsu auto? Jebkurš jauninājums auto ārienē vai iekšienē paaugstinās transportlīdzekļa vērtību.

– Vietējā tirgus vērtība. Transportlīdzekļa vērtība samazinās, ja transportlīdzekļa tips Jūsu teritorijā nav augsti pieprasīts. Ja jūs dzīvojat Aļaskā un vēlaties iegūt taisnīgu cenu par kabrioletu, auto vērtība kritīsies saistībā ar zemu šāda veida auto tālākpārdošanas vērtību.

Kā redzams, auto vērtības noteikšanā ir vairāk nosacījumu, kā tikai tie, kas ietverti aizdevēja auto vērtības noteikšanas aprakstā.

Cik lielu kredītu var aizņemties pret auto ķīlu?

Kad auto ir novērtēts, Jūs varat saņemt līdz pat 90% no auto vērtības vai mazāku summu. Aizņemieties tik lielu kredītu, cik nepieciešams. Kredītam pret auto ķīlu tiek piedāvāta pirmstermiņa atmaksa bez soda procentiem.

2 Replies to “Auto vērtības noteikšana”

  1. Auto ir jābūt aktīvai transportlīdzekļa tehniskajai apskatei un OCTA apdrošināšanai, lai varētu saņemt kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *