Autobrava auto salons

Autobrava auto salons

Autobrava ir Fiat, Alfa Romeo un Jeep oficiālais pārstāvis Latvijā. Uzņēmums tirgo Fiat komerctransportu un personīgos auto, Alfa Romeo luksusa auto, kā arī Jeep džipus. Tāpat Autobrava piedāvā arī šo mašīnu, kā arī Chrysler un Dodge mašīnu garantijas un arī ārpusgarantijas remontu. Tāpat Autobrava nodarbojas ar lietotu automašīnu tirdzniecību, sadarbībā ar Automodus salonu. Autobrava salons atrodas Rīgā, Biķernieku ielā 145 – tas ir viens no lielākajiem autosaloniem Latvijā ar kopējo platību vairāk nekā 7200 m2.

Autobrava darbojas piecus gadus, un 2014. gadā pārdeva 442 automašīnas, kas ir par 29% vairāk, nekā 2013. gadā. Nesen Autobrava iegādājās arī “Auto halle” dīlera tiesības, tādējādi iegūstot tiesības pārstāvēt vēl četrus zīmolus – “Hyundai”, “Suzuki”, “Isuzu” un “Ssang Yong”. Iegūstot šos zīmolus, Autobrava vēlas pacelt savu tirgus daļu līdz 8% no Latvijas automašīnu noieta. Vārdu sakot, izskatās, ka Autobrava – kas turklāt nodibināts krīzes pašā plaukumā – darbojas veiksmīgi, protot piesaistīt klientus.

Autobrava piedāvātie pakalpojumi

  • Jaunu automašīnu tirdzniecība. Autobrava ir vairāku auto ražotāju oficiālais pārstāvis, kā arī piedāvā Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Chrysler un Dodge mašīnu remontu un rezerves daļas;
  • Vienīgā vieta, kur Jeep entuziasti var Latvijā iegādāties jaunas šīs markas automašīnas, kā arī tikt pie kvalitatīva servisa;
  • Autobrava iespējams arī pieteikties testa braucienam kādai no tās pārstāvēto galveno ražotāju automašīnām;
  • Autobrava ir arī plašs partneru klāsts, kas nozīmē, ka varēsit vienkopus saņemt lielāko daļu auto pakalpojumu, kas jūs interesē, vai arī jūs informēs par citām, īpaši izdevīgām sadarbības partneru iespējām.

Kopš kompānija pārvācās no Gunāra Astras ielas 5, šķiet, tās publiskais tēls iet uz augšu – lai gan kompānijai noderētu nopietni padomāt par savu tēlu internetā, jo tās mājaslapā ved saites uz vairs nepastāvošām lapām, kā arī pati lapa ir morāli un tehnoloģiski novecojusi (šī apskata publicēšanas brīdī). No otras puses, par lapas personālu, piemēram, darbinieku Arti Skulti, internetā lasāmas tikai pašas labākās atsauksmes – par tās servisu arī pārāk daudz sūdzību nav. Mēs arī iesakām – Autobrava!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *