Autohof

Autohof

Autohof jeb SIA “SV AUTOHOF” nodarbojas ar servisu, auto pārdošanu, kā arī tehnisko apkopi jau kopš 1996. gada septembra. Autohof ēkas atrodas Rīgā, Maskavas ielā 465 (Rumbula). Autohof izceļas ar to, ka piedāvā NISSAN markas automašīnu servisa pakalpojumus, kas nozīmē, ka pie Autohof gan NISSAN apkope, gan rezerves daļas, gan citas lietas un pakalpojumi būs izdevīgāki, nekā citos autocentros.

Autohof piedāvātie pakalpojumi

Autohof pārdod lietotas automašīnas (pašlaik pārdošanā ir 17 Autohof automašīnas, neskaitot NISSAN automašīnas, kuras iespējams iegādāties autocentrā), kā arī piedāvā servisa, tehniskās apkopes un citus pakalpojumus, piemēram, auto nomu sākot ar 28 eiro diennaktī. Autohof, tā varētu teikt, specializējas gāzes iekārtu ierīkošanā, piedāvājot uzstādīt visdažādākās gāzes iekārtas (jebkurai ar benzīnu darbināmai automašīnai) par izdevīgām cenām. Tāpat pieejams arī bagātīgs lietotu auto rezerves daļu klāsts, kā arī kvalitatīva auto mazgāšana. Autohof piedāvā arī evakuācijas pakalpojumus gan ārpus Rīgas, gan tās robežās.

Iegādājoties automašīnas pie Autohof, iespējams izmantot vairākus līzinga pakalpojumus, piemēram, SEB un Swedbank līzingu. Tāpat Autohof piedāvā apmaksu veikt arī ar citu līzinga kompāniju palīdzību; Autohof ir neskaitāmi sadarbības partneri, kas liecina par uzņēmuma uzticamību un tā sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Kuriem izvēlēties Autohof?

Protams, NISSAN automašīnu īpašnieki vēlēsies izmantot Autohof pakalpojumus, jo tur strādā eksperti, kas ir zinoši par NISSAN automašīnām; turklāt šī zīmola automašīnu serviss šeit ir ne tikai uzticamāks, bet arī izdevīgāks, nekā citur.

Autohof saloni interesēs arī tos, kuri pašlaik ir rezerves daļu “medībās”. Autohof autocentrā pieejams bagātīgs lietotu rezerves daļu klāsts, kas ir izglābis ne vienu vien autovadītāju no automašīnas nodošanas metāllūžņos vai dārgu detaļu pasūtīšanas no ārzemēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *