Automašīna līzingā

Automašīna līzingā

Līzings, kaut arī šķita, ka tā ziedu laiki ir pagājuši, ir atkal kļuvis par iemīļotu līdzekli, kā tikt pie automašīnas. Jau ir rakstīts, ka diezin vai līzings tiks aizvietots, kaut arī tā popularitāte turpināja kristies arī pēckrīzes periodā (tā raksta tapšanas brīdī līzinga kompāniju aktīvi bija viszemākajā punktā kopš 2005. gada vidus). Tagad līzinga kompāniju aktīvi atkal turpina pieaugt – iespējams, iedzīvotājiem sāk veidoties uzkrājumi, sāk maksāt lielākas algas, u.t.t.

Iegādājies automašīnu līzingā tagad

Pieteikt kredītu

Kādēļ šāds pārsteidzīgs teikums? Tādēļ, ka patiešām – ir pamats optimismam, ja paņemsit līzingu pēc iespējas ātrāk (raksta datums – 2013. gada beigas). Šeit pāris iemesli:

1) visi ilgtermiņa aizdevumi, pārejot uz eiro, paliks izdevīgāki, jo bankām vieglāk piesaistīt naudu;

2) inflācija – būtībā inflācija jūs apzog, jo pēkšņi paiet gads un 100 eiro ir vērti 95 eiro, taču tas darbojas arī otrādāk – ja šogad esat parādā 100 eiro, tad pēc gada būsit parādā 100 eiro, kas ir vērti 95 pagājušgada eiro. Ar eiro ieviešanu saistās inflācija, tādēļ aizdevumi, tajā skaitā līzings, kļūs izdevīgāki jums, neizdevīgāki bankām;

3) kā jau tika minēts, līzinga tirgus sāk atkopties, tādēļ kompānijas būs motivētas piedāvāt pēc iespējas izdevīgākus nosacījumus;

Kur aizņemties līzingā?

Pieteikt auto līzingu

Iesakām salīdzināt līzinga piedāvājumus internetā, piemēram, izmantojot līzinga kalkulatorus, kas pieejami lielākajā daļā aizdevēju mājaslapu – InCredit, Mogo, Swedbank līzinga mājas lapā un citur. Tāpat varat automašīnas iegādei izmantot patēriņa kredītu, piemēram, no bankām vai no Credit24 vai BIGBANK, vai kāda cita aizdevēja.

Izpētot līzinga piedāvājumus internetā, jūs ne tikai varēsit ērtāk un ātrāk atrast izdevīgāko piedāvājumu, bet arī, piemēram, uzzināt, vai auto pārdevēja piedāvājums ir izdevīgāks. Tāpat varēsit arī izrēķināt, kāda ir vislabākā pirmā iemaksa (un vai vispār varat auto līzingu atļauties), un arī daudz citu lietu, kas palīdzēs jums pieņemt izdevīgāko lēmumu. Aizņemieties ar apdomu – un, ja to jau esat izdarījis, arī brauciet ar apdomu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *