Bentley Rīga auto salons

Bentley Rīga auto salons

Bentley Rīga ir Bentley luksusa auto salons, kurā varat iegādāties gan jaunus, gan lietotus Bentley spēkratus. Bentley Rīga atrodas Krasta ielā 5 (kreisajā pusē pirms Salu tilta, braucot uz Centra pusi). Bentley Rīga tika dibināts 2007. gadā, un kopš tā laika ir veiksmīgi darbojies Latvijas sīciņajā luksusa auto tirgū. Tā tagadējais moto ir “esi neparasts”. Tā darba laiks ir POTCP – no 9 līdz 19, S – no 9 līdz 16, bet Svētdienās auto salons ir slēgts. Šajā rakstā apskatīsim, kādus pakalpojumus Bentley īpašniekiem piedāvā šis auto salons.

Bentley Rīga sniegtie pakalpojumi

  • Jaunu un lietotu Bentley automašīnu tirdzniecība – Bentley Rīga varat iegādāties jaunus un lietotus Bentley automobiļus. Pašlaik piedāvājumā ir, piemēram, vairāki GT modeļi, Mulsanne un Continental modeļi, un citi. Pērkot Bentley automašīnas, iespējams tās finansēt, izmantojot līzingu. Tāpat ir iespējams Bentley automašīnas arī nomāt.
  • Tehniskā apkope – Bentley automašīnu serviss, kuru veic profesionāli darbinieki. Tehniskā apkope ir Bentley “mātes kompānijas” sertificēta, kas nozīmē, ka tā izmanto principus un ierīces, kuras Bentley apkopei izmanto visā pasaulē;
  • Pēcpārdošanas apkalpošana – pēc pārdošanas apkalpošanā ietilpst, piemēram, automašīnas bezmaksas diagnostika, kuras laikā jūs tiekat iedrošināts iepazīties ar aksesuāru un citu ar Bentley saistītu lietu piedāvājumu;
  • Rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecība – ja vēlaties uzticēt sava Bentley remontu kādam citam, Bentley Rīga var vismaz piedāvāt jums iegādāties rezerves daļas. Tāpat auto salonā iespējams iegādāties visdažādākos Bentley aksesuārus, kas ļaus jums padarīt savu Bentley personīgāku.

Bentley Rīga kā sertificēts dīleris nodarbojas tikai ar Bentley mašīnu apkopi, tirdzniecību un aksesuāru pārdošanu, tāpēc varat droši uzticēties ne tikai apkopes kvalitātei, bet arī personīgai attieksmei no personāla.

BENTLEY RĪGA mājas lapa, lai iegūtu tuvāku informāciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *