BigBank.lv patēriņa kredīts

BigBank.lv patēriņa kredīts

BigBank.lv ir Igaunijā dibināta banka, kas specializējusies patēriņa kredītu izsniegšanās. Tā darbojas visās Baltijas un vēl 6 citās Eiropas valstīs.

BigBank.lv patēriņa kredīts ir pieejams 300 EUR – 10 000 EUR Bigbankapmērā ar atmaksas termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem (5 gadiem). Kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un galvotāja. Noformējot kredītu, tas būs jāsāk atmaksāt tikai pēc trīs mēnešiem, tādā veidā, ļaujot jums atgūt finansiālo stabilitāti un nokārtot visas ar finansēm saistītās problēmas pirms kredīta atmaksas uzsākšanas.

Kam pieejams Bigabnk kredīts

Patēriņa kredītu BigBank var pieteikt ikviens, kurš ir vismaz 20 gadus vecs un saņem regulārus ienākumus, kas ir lielāki par 230 EUR mēnesī. Aizpildot pieteikuma formu, jums jāgaida atbilde no BigBank pārstāvjiem, jo pirms kredīta piešķiršanas, tiek vērtēta jūsu spēja to atmaksāt. Ja neesat reģistrēts parādnieku reģistrā un summa, ko vēlaties saņemt nav pārāk liela, vērtējot to pret jūsu ikmēneša ienākumiem, problēmām ar aizdevuma saņemšanu nevajadzētu rasties.

Aizpildot BigBank.lv patēriņa saņemšanai nepieciešamo pieteikuma anketu, jums jānorāda:

  • Vēlamā kredīta summa, ikmēneša maksājums, atmaksas termiņš – Aizpildot šo informāciju par aizdevumu, ko vēlaties saņemt, iesākumā vajadzētu norādīt, vēlamo aizdevuma summu no 300 – 10 000 eiro un izvēlēties atmaksas termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem, aizpildot šos laukus, jums automātiski tiks aprēķināts ikmēneša maksājums, kas būs no 13 līdz 57 eiro mēnesī.
  • Jūsu personīgie dati – vārds, uzvārds, telefona numurs, dzīvesvietas adrese un veids, nodarbošanās un citi.
  • Ienākumi un to veids
  • Saistības ar ātrajiem kredītiem– Jānorāda esošie ātrie kredīti, ja tādi ir.
  • Citas saistības – Jānorāda esošie kredīti, līzingi, alimenti u.c., ja veicat maksājums BigBank, tad šie, konkrētie, maksājumi jums nav jānorāda.

Aizņemoties patēriņa kredītu, jārēķinās ar to, ka tas ir īstermiņa aizdevumus, līdz ar to, jo ilgāku atmaksas termiņu izvēlēsieties, jo vairāk pārmaksāsiet par aizdevumu. Lai aizņemtos izdevīgāk, vairākas reizes pārdomājiet, kāds atmaksas termiņš jums ir nepieciešams, lai spētu atdot aizdevumu un nenāktos pārmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *