BigBank patēriņa kredīti

BigBank patēriņa kredīti

Kreditēšanas uzņēmumu BigBank jau ir ieguvis vairāku cilvēku uzticību, jo pirmo kredītu izsniedzis jau pirms 20 gadiem. Uzņēmums veiksmīgi turpina savu darbību un iegūst ar vien vairāk apmierinātu klientu piedāvājot tiem izdevīgus risinājumus naudas problēmu gadījumā.

Bigbank

Tieši BigBank patēriņa kredīti ir viena no izdevīgākajām iespējām saņemt naudu tiem kam ir nepieciešamība aizņemties lielāku naudas summu, jo uzņēmums piedāvā kredītus no 300 līdz 10000 EUR. Lai būtu vienkāršāk naudu atdot, ir iespējams izvēlēties jums piemērotu kredīta atmaksas termiņu kas sniedzas no 6 līdz 60 mēnešiem. Izvēloties kredīta atmaksas termiņa ir svarīgi atcerēties, ka jo ilgāks termiņš, jo vairāk naudas jums nāksies iztērēt maksājot atmaksas procentus, tāpēc ekonomiskāk būtu izvēlēties pēc iespējas īsāku atmaksas termiņu.

BigBank piedāvā vairākus patēriņa kredīta veidus, kas ļauj katram izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāku radušas situācijas risinājumu.

BigBank pieejami:

  • Aizdevums pret ienākumiem – tas nozīmē, ka jūs varat aizņemties summu no 300 – 10000 EUR un jums tā ir jāatmaksā jūsu izvēlētājā termiņā, kā lielākais plus ir tas, ka jūs varat aizņemties naudu ātri un vienkārši.
  • Aizdevums pret galvojumu – šis aizdevuma veids ir piemērots tiem, kas jau ir atraduši galvotāju, taču bankas rindas šķiet pārāk garas un laika ko gaidīt līdz naudas piešķiršanai nav tik daudz.
  • Aizdevums pret nekustamo īpašumu – šis aizdevums ir piemērots tad ja vēlaties saņemt lielākas naudas summas īsā laika periodā, jo izvēloties šo aizdevuma veidu jums ir iespēja saņemt no 3000 līdz pat 130 000 EUR, turklāt tieši šobrīd norisinās īpaša akcija, kas garantē izdevīgas atmaksas procentu likmes.

Lai saņemtu BigBank patēriņa kredītu, jums ir jāiesniedz kredīta pieprasījums ko īpaši ērti jūs variet izdarīt šī uzņēmuma mājas lapā, kā arī zvanot pa tālruni vai dodoties uz klientu apkalpošanas centriem. Iesniedzot aizdevuma pieprasījumu mājas lapā, jūsu personīgais klientu menedžeris ar jums sazināsies 24 stundu laikā, turklāt pozitīvas atbildes gadījumā nauda tiks automātiski ieskaitīta jūsu bankas kontā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *