Bigbank patēriņa kredīts auto iegādei

Bigbank patēriņa kredīts auto iegādei

Auto iegāde ir liels solis, kuru nevajag sasteigt – bet gaidīt jau mūžīgi arī nevar. Bigbank patēriņa kredīts auto iegādei ir kredīts, kas noderīgs tiem, kam apnicis gaidīt, kā arī tiem, kas vēlas skaidrus un pārskatāmus noteikumus nemaz ne tik dārgam patēriņa kredītam auto iegādei. Šajā rakstā apskatīsim Bigbank piedāvājumu, mēģinot noteikt to, kādos gadījumos un kāpēc Bigbank auto kredīts var būt laba opcija auto iegādei.

Saņemt Bigbank patēriņa kredītu auto iegādei

Ko der zināt: naudas summas, noteikumi

Bigbank piedāvā aizņemties līdz pat 10000 eiro patēriņa kredīta ietvaros. Atmaksas termiņš ir 5 gadi, bet minimālais vecums kredīta saņemšanai – 20 gadi. Atkarībā no ienākumu līmeņa, jūs varat kredītu saņemt vai nu ar, vai bez galvotāja. Kredītu var noformēt internetā, taču līgums būs jāparaksta kādā Bigbank filiālē. Aizdevuma procenti ir samērīgi, sākoties no 22 procentiem gadā.

Par nosacījumiem svarīgi piebilst divas lietas: aizdevuma ilgumu varat samazināt, veicot lielākus ikmēneša maksājumus, kā arī jebkurā brīdī varat izbeigt līgumu, atdodot visu summu kopumā – par to netiek piemērota papildus maksa.

Kad aizņemties patēriņa kredītu auto iegādei

Bigbank ir viens no izdevīgākajiem piedāvājumiem gan līzingam, gan vienkārši kredītam, kuru varat tērēt saviem ieskatiem. Kaut arī Bigbank patēriņa kredīts nebūt nav ar tādiem procentiem, kādi ir hipotekārajam kredītam, tas ir pavisam cits kredīta veids, kurš savā nozarē ir ļoti izdevīgs.

Aizņemties šo kredītu būs izdevīgi gadījumos, kad, piemēram, vēlaties iegādāties kādu mašīnu, bet neapmierina auto pārdevēja piedāvātie nosacījumi – tajā skaitā līzinga izmaksas vai tas, ka automašīnu vispār nepiedāvā iegādāties uz nomaksu. Tiesa, kaut arī Bigbank auto kredīts nenoliedzami ir izdevīgs, neaizmirstiet salīdzināt kredītdevēju piedāvājumus, lai atrastu sev izdevīgāko.

Aizņemies atbildīgi

Bigbank patēriņa kredīts ir patēriņa kredīts, un patēriņa kredīts vairāk vai mazāk ir orientēts uz turīgiem cilvēkiem, pat ja to mēdz izsniegt arī ne tik turīgiem cilvēkiem. Tas ir izdevīgs tiem, kas spēj par to maksāt, taču ne tikai kredītdevējiem, bet arī jums pašiem jānovērtē jūsu iespējas kredītu atdot. Vai varēsit to izdarīt? Talkā nāks vienkārši aprēķini – ja ikmēneša maksājums nepārsniegs 25-30% no jūsu ikmēneša ienākumiem, tad jūs varat samērā droši aizņemties nepieciešamo summu. Taču tad, ja jūsu ikmēneša ienākumi ir par zemu, labāk mēģiniet nepieciešamos līdzekļus iegūt citā veidā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *