Cadillac vieglie auto

Cadillac vieglie auto

Cadillac ir luksusa klases automašīnu ražotājs, kas ir tiešs Henrija Forda uzņēmuma pēctecis. Cadillac 2012. gadā svinēja savu 110. dzimšanas gadu kopš tā dibināšanas 1902. gadā. Tas ir General Motors sastāvdaļa, un specializējas greznu automobiļu tirgošanā. 2012. gadā Amerikā tika pārdoti gandrīz 150 tūkstoši Cadillac automašīnu. Cadillac automašīnas Latvijā tiek tirgotas Forum Auto salonā, kas atrodas Kārļa Ulmaņa gatvē 101.

Cadillac automašīnas

CadillacCadillac pārdod gan sedanus, gan SUV, gan kupejas. Cadillac automašīnas ir “luksusa apzīmogotas” un izceļas (tagad) ar plūstošām, taču skaidri definētām un visnotaļ asām formām, lielisku jaudu un, protams, luksusu, kas jūtams gan dzinējā, gan salonā.

Pašlaik populārākā Cadillac automašīna ir SRX krosouvers, bet tālu neatpaliek arī CTS-V, kas pieejams gan kā sedans, gan kupeja, gan hečbeks. CTS-V, kaut arī interesants un netradicionāls formas ziņā, parāda to, ko Cadillac auto zina vislabāk – nespēju savaldīties. Tā ir apveltīta ar 556 zirgspēkiem, 6,2 litru V8 motoru un kopumā šķiet ir ātrākais Cadillac, kas ieraudzījis Saules gaismu. Tas atgādina Cadillac 30. un 40. gadu modeļus, kas tika veidoti tā, it kā attālums starp pilsētām būtu apmēram kā no zemeslodes līdz Saulei. CTS-V ir lieliska šasija, neatkarīgi amortizatori un pilnīgi nenormāls “blieziens”, kas ļauj ieskrieties līdz 100 kilometriem stundā 4 nervus kutinošu sekunžu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *