Chrysler vieglie auto

Chrysler vieglie auto

Chrysler ir 1925. gadā dibināta, automobiļus ražojoša kompānija. Pēdējā laikā Chrysler vajāja finansiāla rakstura problēmas, un tam vajadzēja aizņemties no Fiat, kā arī ASV un Kanādas valdībām, taču viena no retajām atmaksāja visus aizdevumus – turklāt 5 gadus pirms termiņa. 2014. gada sākumā kompānija nonāca pilnīgā Fiat kontrolē. Pašlaik Chrysler pārdod aptuveni 1,8 miljonus mašīnu gadā, ieskaitot džipus, minivenus un vieglās automašīnas. Latvijā Chrysler automašīnas tirgo TC Motors, kas atrodas Rīgā, Krasta ielā 40.

Chrysler automašīnas

Chrysler populārākie modeļi ir Grand Cherokee džipi, Plymouth Voyager miniveni, kā arī vieglās automašīnas, piemēram, jaunais, pilnībā pārmainītais Chrysler 200. Chrysler pieder tādi zīmoli kā Dodge, Jeep un Ram, kuri zināmi katram auto cienītājam. Chrysler vienmēr bijusi “amatieru” – vārda tiešajā nozīmē – kompānija tādā ziņā, ka, lai gan atrodams daudz sūdzību par Chrysler ražoto automašīnu kvalitāti, cilvēki vienalga tās izmanto, un izmanto daudz.

Chrysler automašīnas ar jaudīgiem motoriem, bet mazajām mašīnām ir ļoti laba ātrumkārba. Par vecākajiem modeļiem rodamas sūdzības par a) degvielas patēriņu; b) uzticamību; c) virsbūves un salona kvalitāti. Tiesa, tā kā firmas pārdošanas rādītāji ir krietni uzlabojušies, domājams, ka labākie Chrysler modeļi neko daudz neatpaliek ne no japāņu, ne vācu labākajām automašīnām. Lai gan Chrysler automašīnas negadās pārāk bieži redzēt uz Latvijas ceļiem, domājams, ka ražotājs atkal ienāks Eiropā, tiklīdz būs līdz galam atguvis elpu no krīzes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *