Credit24 ātrais kredīts

Credit24 ātrais kredīts

Credit24 ir viens no populārākajiem ātro kredītu izsniedzējiem Latvijā. Credit24 ātrais kredīts ir īpaši piemērots paņēmiens neparedzētu naudas grūtību vai izdevumu risināšanai.

Credit24

Aizdevējs Credit24 piedāvā:

  • Aizņemties naudas summu no 50 – 4000 EUR
  • Aizdevuma atdošanas termiņu līdz 36 mēnešiem.
  • Izdevīgas procentu likmes un īpašas akcijas
  • Iespēju pieteikties aizdevumam jebkurā diennakts laikā.

Viens no ātro kredītu lielākajiem plusiem ir kredītsaistības bez jebkādas ķīlas. Tas  nozīmē, ka lai pieteikties kredīta jums nav jāpieder vērtīgiem īpašumiem un piesakoties kredītam tie nav jānorāda. Kā vel vienu plusu varētu minēt faktu, ka, lai saņemtu ātro kredītu jums nav nepieciešams piesaistīt galvotāju, visas kredītsaistības uzņematies tikai jūs.

Credit24 ātrā kredīta pieteikumi ir iespējams iesniegt ne tikai kredīta devēja mājas lapā, bet arī visos Maxima 2 xx un 3 xxx veikalos un Latvijas pasta nodaļās, tas nozīmē, ka aizņemties naudu varat jebkurā sev izdevīgā brīdī un vietā neatkarīgi no tā kur atrodaties, jo kā jau zināms neparedzēti izdevumi var rasties jebkurā brīdī neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

Lai saņemtu Credit24 ātro kredītu jums jāatbilst vien dažiem vienkāršiem kritērijiem:

  • Jums jābūt patstāvīgam Latvijas iedzīvotājam
  • Vecumā no 18 – 70 gadiem
  • Jāsaņem regulāri ienākumi
  • Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām
  • Jābūt aktīvam mobilā tālruņa pieslēguma un e-pasta adresei

Credit24 kredītu piešķiršanas kritērija neko daudz neatšķiras no citu ātro kredītu devēju izveidotajiem kritērijiem, taču ja kādu iemeslu dēļ jums neizdodas saņemt ātro kredītu vienā no uzņēmumiem, jūs droši variet mēģināt to saņemt citā.

Credit24 ātrais kredīts var būt alternatīva ne tikai auto līzingam (Ja nepieciešams nedārgs transportlīdzeklis), bet arī citiem risinājumiem summā līdz EUR 4000.

Ātrie kredīti ir labs veids kā aizņemties konkrētu naudas summu īsā laika sprīdī, turklāt ne vienmēr paziņas vai draugi ir gatavi aizdot naudu, kad runa iet par kādu lielāku naudas summu. Credit24 jums ir iespēja aizņemties līdz pat 4000 EUR, taču vienmēr pirms aizņemšanās ir vērtīgi izvērtēt savs iespējas atmaksāt aizdevumu noteikto termiņu ietvaros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *