DNB līzings

DNB līzings

DNB jeb DnB ir viena no lielākajām bankām Latvijā; tā ir norvēģu banka, kura savu darbību Latvijā sāka ap 2006. gadu. Šī banka daļēji pieder Norvēģijas valdībai, kas nodrošina tās uzticamību, jo to vairāk vai mazāk balsta visa norvēģu tauta. DNB līzings ir samērā lēts līzings, kas ļauj veikt dažādus pirkumus, piemēram, iegādāties automašīnas vai motociklus, kā arī izmantot operatīvā līzinga (īres) pakalpojumus par pieņemamu cenu. Šajā rakstā īsi apskatīsim to, kādus piedāvājumus sniedz DNB līzings.

DNB līzings – izdevīgākie piedāvājumi

DNB līzings palaikam izceļas ar ļoti izdevīgiem piedāvājumiem. Piemēram, DNB banka piedāvā līzinga pakalpojumus BRC autocentra pārdotajām mašīnām, kuru starpā var atrast ļoti izdevīgus piedāvājumus. Tāpat DNB banka sadarbojas ar auto saloniem, ļaujot iegādāties pavisam jaunas automašīnas par izdevīgiem nosacījumiem. Tāpat DNB sadarbojas arī ar dažiem automašīnu izplatītājiem un piedāvā iegādāties Škoda automašīnas par labām cenām. Vēl jāņem vērā arī DNB sadarbība ar apdrošinātājiem – pie DNB apdrošināšana vienmēr būs lētāka.

DNB līzinga nosacījumi

  • Individuāla procentu likme un pirmā iemaksa (pirmā iem. sākot ar 5%);
  • Līzinga termiņš – līdz 60 gadiem jeb 5 gadiem;
  • Nepieciešama KASKO apdrošināšana, kuru var apmaksāt vai nu vienā maksājumā, vai ar ikmēneša maksājumiem;
  • Līzinga noformēšanas maksa 1.5% no auto vērtības bet vismaz EUR 99.60;
  • Automašīna līzinga perioda beigās nedrīkst būt vecāka par 18 gadiem, bet operatīvā – par 7 gadiem;
  • Līzinga objektam vajag būt novērtētam, ja tas nav no piedāvātajiem līzinga objektiem.

Lai saņemtu līzingu, jums jābūt ikmēneša ienākumiem (iespējams, vajadzīga izziņa no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras vai arī konta izdruka par 6 mēnešiem), kas ienāk jūsu kontā. Protams, nepieciešama vai nu pase, vai ID karte, bet, ja auto iegādes vērtība sasniedz 100 minimālās mēnešalgas, tad nepieciešama arī VID izziņa.

DNB līzings ir izdevīgs, taču dažos gadījumos tas būs izdevīgāks par citiem – tas ir, ja vēlaties iegādāties jaunas automašīnas, kurām nav jāpiesaista vērtētājs; vēlaties līzingā iegādāties automašīnas, kuras tirgo DNB sadarbības partneri; kā arī tad, ja vēlaties izmantot operatīvo līzingu, kas pie DNB ir ļoti samērīgā cenā. DNB ir arī viens no retajiem aizdevējiem, kas ļauj līzingā iegādāties motociklus, tādēļ šādā gadījumā noteikti izvēlieties DNB.

Iesakām aizņemties atbildīgi un novēlam veiksmi auto kredīta meklējumos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *