Ford vieglie auto

Ford vieglie auto

Ford jeb Ford Motor Company ir 5. lielākais autoražotājs pasaulē. Firma ir dibināta 1903. gadā, un par tās vēsturi, protams, runāts ir daudz un dikti. Tikai atmiņas atsvaidzināšanai – kompānijas Ford rūpnieciskās ražošanas principi principā bija viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ automašīnas nonāca pie vidusmēra patērētājiem; Ford var uzskatīt par svarīgāko industriālo kompāniju ASV – ja ne visas Rietumu pasaules – vēsturē. Latvijā Ford automobiļus tirgo InchCape BM Auto, kas atrodas Rīgā, Dārzciema ielā 64a. Pašlaik Ford saražo ap 5,5 miljoniem automašīnu gadā.

Ford automašīnas

Ford mustang

Lai gan Ford vairs nepārdod savu Model T – pirmo plaša patēriņa automašīnu pasaules vēsturē, – kompānijai ir, ko piedāvāt arī šodien. Ford pārsvarā tirgo vieglās automašīnas. Latvijā pieejamie modeļi ir sekojošie: Ford KA, Fiesta, Focus, B-Max, Mondeo, Galaxy, Kuga, S-MAX un citi. Ford Fiesta ir viena no populārākajām mašīnām visā pasaulē, savukārt Ford Focus modeļi visu laiku izpelnās gan kritiķu, gan autovadītāju atzinību – it sevišķi Ford Focus ST.

Ford automašīnas ir viegli labojamas – tāpēc, ka tās iespējams atrast daudzās pasaules vietās – kā arī uzturamas. Lai gan tādiem brendiem kā BMW, Opel vai Fiat palaikam iznāk “slikti metieni”, Ford automašīnām kas tāds gadās reti, tādēļ pat ja ar jaunu Ford uz ceļa satiksit pietiekami daudz līdzinieku, sajūta, ka braucat ar drošu un uzticamu auto pārvarēs jūsu nepatiku pret nelielu, jā, unikalitātes trūkumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *