Honda vieglie auto

Honda vieglie auto

Honda ir pasaulē 7. lielākais autoražotājs (pēc saražoto automašīnu skaita). Honda ir dibināts Japānā 1946. gadā un, tā kā ir spējis pa relatīvi īsu laiku iekarot stabilu pozīciju tirgū, ir diezgan brīnumains pierādījums Japānas pēckara ekonomikas brīnumam. Pašlaik Honda saražo aptuveni 4 miljonus automašīnu gadā, protams, neaizmirstot par viņu populārajiem motocikliem. Latvijā Honda oficiālais pārstāvis ir SIA “Nippon Auto”, kas atrodas Krasta ielā 42, blakus t/c “Mols”.

Honda automašīnas

HondaLatvijā pieejamās Honda automašīnas ir Jazz, Civic, Insight, Accord un CR-V. Honda piedāvā vairākus hibrīdu modeļus, tādējādi gatavojoties lēnajai (bet neizbēgamajai! jā, jā!) pasaules pārejai uz hibrīdu automašīnām. Lai gan Honda mašīnas vairs nav tādas kā agrāk, t.i., Honda vairāk koncentrējas uz ģimenes automašīnām, atstājot savas ekstrēmākās tieksmes motocikliem, sūdzēties par Honda automašīnu “pareizumu” var tikai īsti snobi.

Starp Latvijā pieejamajām Honda automašīnām jāizceļ Honda Jazz, Civic un Accord mašīnas. Jazz ir lielisks ģimenes auto – tiešām, iespējams, labākais tirgū, savukārt Civic ir diezgan leģendārs auto, kas apveltīts ar parasto Honda izturību. Honda Accord savukārt izceļas ar visnotaļ sportisku uzbūvi, kā arī bumbudrošu izturību. Honda automašīnas ietilpst tā dēvētajā vidējā cenas kategorijā, taču kopumā ir diezgan “pērkamas” arī bez četrciparu ienākumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *