Inchcape BM Auto

Inchcape BM Auto

Inchcape BM Auto ir 2005. gadā dibināta auto tirdzniecības kompānija, kas kopš Baltic Motors un BM Auto iegādes pārstāv veselus 8 automašīnu zīmolus – Alpina, BMW, BMW motociklus, Ford, Jaguar, Land Rover, Mazda un MINI. Inchcape BM Auto galvenā ēka atrodas Rīgā, Dārzciema ielā 64a. Savukārt mazlietotus auto, kā arī Mazda un Ford automašīnas pārdod Inchcape Motors Latvia salonā Rīgā, Skanstes ielā 4. Inchcape BM Auto ir lielākais autosalons Latvijā.

Inchcape BM Auto pakalpojumi

Šajā auto salonā tiek nodrošināts gan serviss, gan auto tirdzniecība. Tāpat Inchcape BM Auto nodarbojas ar minēto zīmolu rezerves daļu, aksesuāru un apkopes preču tirdzniecību. Arī tehniskajā apkopē šo zīmolu automašīnas varat nodot Inchcape BM Auto rokās. Vārdu sakot, Inchcape BM Auto ir pieturvieta visiem, kam pieder minēto zīmolu automašīnas. Mazlietoto auto tirgotavā varat arī pārdot savu automobili, iemainīt to pret savu sapņu auto, saņemot klāt arī īpaši izdevīgu līzingu un apdrošināšanu.

Inchcape BM Auto piedāvājums

Inchcape BM piedāvā ne tikai jaunas premium automašīnas, bet arī dažādu zīmolu mazlietotus auto. Automašīnas ir iespējams izmēģināt; mazlietotajām automašīnām tiek piedāvāta arī gada garantija pret nolietojumu; automašīnas, kuras pārdod, tiek pārbaudītas oficiālā ražotāja servisā; tie ir pilnībā pārbaudīti, turklāt pārdodamajām automašīnām ir aktīva arī ražotāja garantija.

Tāpat Inchcape BM ir arī vienīgais auto pārdevējs, kurš autorizēti pārdod ALPINA, MINI, Jaguar automašīnas. Arī pats auto salons ir pierādījums Inchcape BM Auto patikai pret greznību un skaistumu. Tāpat auto salonā iespējams iegādāties gan BMW spēkratus, gan motociklus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *