InCREDIT auto kredīts

InCREDIT auto kredīts

InCREDIT piedāvātais auto kredīts ir neapšaubāmi izdevīgs katram, kas vēlas iegādāties automašīnu, bet nevēlas krāt zeķē. Šajā rakstā tiks apskatīts InCREDIT piedāvātais līzings – saukts arī par auto kredītu – mašīnas iegādei, izsverot tā plusus un apskatot, kas ir vajadzīgs, lai arī jūs varētu saņemt auto līzingā.

Kāpēc aizņemties no InCredit?

InCREDIT auto kredīta pieteikums

●             Līdz 2012. gada beigām līzingu varat noformēt bez pirmās iemaksas!

●             Ja mašīna ir vērtībā līdz 6000 eiro, tad nebūs vajadzīga KASKO apdrošināšana (kas parasti ir dārgs prieks).

●             Līdz 6000 eiro līzingu varat noformēt bez ķīlas, kā arī atmaksāt summu līdz 3 gadu termiņam, vai līdz 5, ja summa pārsniedz 4000 eiro.

●             Auto reģistrē uz kredītņēmēja vārda – t.i., atšķirībā no parastā līzinga, automašīna tiešām arī pieder jums, un, ja nonākat finansiālās grūtībās, jūs to varat pārdot.

●             Līzingam varat pieteikties internetā, lieki nezaudējot laiku.

Kas vajadzīgs, lai noformētu InCREDIT auto līzingu?

InCREDIT auto kredīta pieteikums

Lai noformētu auto līzingu pie InCREDIT, jums:

●             Jābūt darbam ar regulāriem ienākumiem;

●             Jābūt vismaz 21 gadus vecam;

●             Ja darbs saistās ar ilgstošu prombūtni no Latvijas, vajadzīgs galvotājs;

●             Automašīna, kuru esat noskatījis, termiņa beigās nedrīkst būt vecāka par 15 gadiem.

Iegūsti jaunu auto arī tu!

Ja tikai vēlies iegādāties savu pirmo auto, vai arī esi izdomājis veco pārdot un iegādāties jaunu, līzings ir ļoti labs variants cilvēkiem ar stabiliem ienākumiem. Iemesli tam ir dažādi, taču visvilinošākais, šķiet, ir tas, ka varēsit ar savu sapņu auto braukt jau pāris dienas pēc līzinga noformēšanas.

Bet, kā jums jau vajadzētu zināt, ir ļoti svarīgi aizņemties atbildīgi. Pat ja līzings pašlaik šķiet laba doma, varbūt tas tāds nešķitīs, kad puse algas būs jāatdod maksājumos. Vienmēr atceries, ka parādsaistībām nekad nevajadzētu pārsniegt 30% no algas. Apsver labi – varbūt vari vēl kādu laiku izmantot sabiedrisko transportu, bet automašīnai iekrāt pamazām.

2 Replies to “InCREDIT auto kredīts”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *