Incredit auto līzings

Incredit auto līzings

Incredit auto līzings – kredīts auto iegādei. Kredīts tiek izsniegts gan jaunas, gan lietotas automašīnas iegādei. Jūs varat aizņemties kredītu auto iegādei līdz EUR 25 000 uz termiņu līdz 5 gadiem. Aizpildi pieteikumu auto kredītam internetā.

Iesniegt pieteikumu internetā

Incredit auto līzings

Kredīts auto iegādei tiek izsniegts no EUR 1500 līdz EUR 25000 uz termiņu līdz 5 gadiem. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt auto kredītu.

Kredīts auto iegādei līdz EUR 6000

Ja Jūs izvēlēsieties kredītu auto iegādei no EUR 1501 līdz EUR 6000, tad Jūsu jaunajam auto nebūs vajadzīga KASKO apdrošināšana. KASKO apdrošināšana ir brīvprātīgā transportlīdzekļu apdrošināšana, kura Jums atlīdzina zaudējumus saistībā ar Jūsu auto. Izvēloties kredītu auto iegādei par summu EUR 1501 līdz EUR 6000 – Jums nebūs vajadzīga komercķīla. Kredīts auto iegādei tiek izsniegts uz laiku līdz 36 mēnešiem (3 gadiem).

Kredīts auto iegādei līdz EUR 25 000

Ja Jūs izvēlēsieties kredītu auto iegādei no EUR 6001 līdz EUR 25 000, tad Jūsu jaunajam auto būs nepieciešama KASKO apdrošināšana. KASKO apdrošināšana ir brīvprātīgā transportlīdzekļu apdrošināšana, kura Jums atlīdzina zaudējumus saistībā ar Jūsu auto. Jums tiks piedāvāts līzings līdz 5 gadiem. Ja kredīts auto iegādei ir no EUR 6001 līdz EUR 25 000, tad tiek reģistrēta komercķīla.

Kas var saņemt kredītu auto iegādei?

  • Kredītu auto iegādei var saņemt bez galvotāja. Ja Jūsu darbs ir saistīts ar prombūtni ārpus Latvijas teritorijas, tad var tikt pieprasīts galvotājs.
  • Kredīts tiek izsniegts sākot no 21 gadu vecuma.
  • Jūsu izvēlētais auto – līzinga atmaksas beigās nedrīkst būt vecāks par 15 gadiem.

Izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu!

Iegādājoties auto līzingā Jums vajadzētu pievērst uzmanību pāris svarīgām lietām. Jums būtu jāsaprot, ka auto izmaksas nebeidzas ar līzinga maksājumiem un degvielu. Auto līzingu var atļauties cilvēki ar regulāriem ienākumiem.

Jūsu līzingā iegādātajam auto var rasties citi izdevumi:

OCTA apdrošināšana – OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Tas nozīmē, ka braukt ar auto (neuztraucoties no policijas) varēsi tikai tad, kad auto būsi apdrošinājis.

Remonts – Remontēt var nākties ne tikai lietotu, bet arī jaunu auto. Nevajadzētu aizmirst arī par eļļas maiņu, riepu maiņu, filtru maiņu un neparedzētiem izdevumiem.

KASKO apdrošināšana – Atsevišķas līzinga kompānijas pieprasa KASKO apdrošināšanu – kamēr auto atrodas līzingā.

Ceļa nodoklis – ikgadējās transportlīdzekļa ceļa nodoklis

TA – ikgadējā transportlīdzekļa tehniskā apskate

Incredit auto līzings ir labs risinājums, ja vēlaties iegādāties jaunu vai mazlietotu auto, bet nespējat samaksāt visu summu vienā maksājumā.  Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt auto līzingu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *