Incredit palīdzēs nopirkt auto ātrāk

Incredit palīdzēs nopirkt auto ātrāk

Auto iegāde vienmēr saistās ar lielākiem izdevumiem. Lai arī ir gadījumi, kad labu mašīnu palaimējas nopirkt arī zem 1000 eiro, parasti tieši lētie auto izmaksā vairāk, jo tos pārdod pēc avārijām. Tāpēc, lai nopirktu pieņemamāku mašīnu, kuru nevajadzēs vadāt pa servisiem, nepieciešami lielāki ieguldījumi, un, ja ienākumi ir tikai vidēji, iespējams, auto iegādei vajadzīgs paņemt auto kredītu.

InCREDIT auto kredīts

InCREDIT auto kredīts

InCREDIT piedāvā iegūt kredītu auto iegādei līdz pat 25000 eiro apmērā. Kredītu iespējams noformēt ātri un bez liekām formalitātēm. Ja aizņematies līdz 6000 eiro, tad auto varat iegādāties arī bez dārgās KASKO apdrošināšanas, kā arī nebūs nepieciešama ķīla. Bez tam, auto līzingu varat paņemt bez pirmās iemaksas, kas vienmēr ir labi, ja vēlaties paturēt savus skaidras naudas uzkrājumus citiem gadījumiem.

Lai noformētu auto kredītu pie InCREDIT, jums nepieciešami stabili ienākumi (kā arī darbavietai jābūt fiksētai) un jābūt vismaz 21 gadu vecam. Pieteikumu varat izdarīt ērti – vai nu internetā, vai kādā no daudzajiem kreditēšanas centriem, piemēram, Rīgā uz Pērnavas un Kr. Barona stūra vai t/c “Spice”, kā arī citās pilsētās.

Auto kredīta priekšrocības

InCREDIT auto kredīta galvenās priekšrocības, salīdzinot ar citu līzinga kompāniju piedāvāto, ir sekojošas:

  • Automašīna nonāk jūsu īpašumā;
  • Kredītu varat noformēt pāris dienu laikā;
  • Summas sākot ar 4000 EUR varat apmaksāt 5 gadu laikā;
  • Varat iemaksāt pirmo maksājumu, samazinot savus ikmēneša izdevumus;
  • Viegli atmaksājami un caurskatāmi aizdevumi.

Kā redzams, InCREDIT galvenā priekšrocība ir, varētu teikt, uzticība kredītņēmējam, reģistrējot mašīnu zem viņa vārda. Tas nozīmē, ka, piemēram, ja kredītņēmējs nonāk naudas grūtībās, viņš ir tiesīgs automašīnu pārdot, un atmaksāt līzingu ar iegūto summu. Tātad, paņemot kredītu, mašīna patiešām kļūst jūsu.

Izvēlies InCREDIT un varēsi jau pēc pāris dienām braukt savā sapņu auto. Vēl līdz 2013. gadam varēsi līzingu saņemt bez pirmās iemaksas. Tu taču negribi redzēt, kā ar tavu auto brauc kāds cits.

One Reply to “Incredit palīdzēs nopirkt auto ātrāk”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *