InCredit patēriņa kredīts

InCredit patēriņa kredīts

InCredit group ir viena no Latvijā pazīstamākajām un pieprasītākajām kompānijām kreditēšanas un līzinga jautājumos.  Šis aizdevumu izsniedzējs piedāvā dažāda veida kredītus, lai katrs var atrast sev piemērotāko un izdevīgāko variantu. Ja esat nonācis naudas grūtībās vai jums ir nepieciešami papildus līdzekļi kādam neparedzētam pirkumam jums ir iespēja saņemt kādu no InCredit aizdevumu veidiem.

InCredit aizdevuma veidi

Apmeklēt InCredit

Piesakoties kredītam, ir svarīgi atcerēties par prātīgu aizņemšanos un izvērtēt iespējas kredītu atgriezt.

  • Naudas aizdevumi – kompānijā piedāvā 3 veidu ātros kredītus ar dažādiem atdošanas termiņiem un aizdevuma summas lielumiem. Šis aizdevuma veids īpaši piemērots tad, ja rodas neparedzēti skaidras naudas izdevumi un jums ir iespēja aizdevumu atdot norādītajā termiņā.
  • InCredit patēriņa kredīts precēm un pakalpojumiem – šis kredīta veids ir izdevīgs ikvienam, kas vēlas iegādāties kādu sen kārotu lietu, doties ceļojumā vai parūpēties par savu veselību, kā arī vēl daudz kam citam. InCredit patēriņa kredīta ikmēneša atmaksas summu un vēlamo atmaksas laiku nosakāt jūs pats.
  • Auto kredīts – auto kredīts, jeb auto līzings palīdzēs tikt pie jauna auto, turklāt avansa maksājums ir sākot no 0%, tas nozīmē, ka varat iegādāties auto jau šodien par to maksājot vēlāk.

InCredit

InCredit akcijas

Incredit patēriņa kredīts, kā arī citi piedāvātie aizdevumiem bieži tiek rīkotas dažādas akcijas, kuru laikā ir iespēja atmaksāt tieši tik lielu summu cik aizņēmāties, jeb jūsu kredītam netiek aprēķināti atmaksas procenti, jeb komisijas maksas. īpašu prieku rada tas, ka dažas šāda veida akcijas turpinās visu gadu. Pateicoties šīm akcijām ne tikai pirmais kredīts ko jūs aizņemsieties no InCredit būs bez maksas. Akcijas sniedz iespēju arī pastāvīgajiem klientiem atmaksāt tik cik aizņēmāties, tādā veidā padarot naudas iegūšanu vēl patīkamāku.

InCredit kredītu kalkulators

InCredit mājas lapā ir atrodams speciāls kredītu aprēķināšanas kalkulators, kas palīdzēs ikvienam atrast sev piemērotāko aizdevuma veidu, kā arī izvērtēt aizņēmuma atmaksas termiņu, kuru, starp citu, nosakāt tieši jūs.

Pirms pieteikuma iesniegšanas

Lai aizdevuma atmaksa noritētu veiksmīgi un jūs būtu tikai ieguvējs no šī darījuma, pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet savas iespējas naudu atdot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *