Infiniti vieglie auto

Infiniti vieglie auto

Infiniti ir luksusa klases automobiļu brends, kas darbojas Nissan paspārnē. Brends darbojas kopš 1989. gada un kopš tā laika “izgriež pogas” gan Lexus, gan citām dārgā gala automašīnām. Oficiālais Infiniti pārstāvis Latvijā ir SIA “Skandi motors”. Tā kā brends ir jauns, iespējams izsekot tā galvenajiem modeļiem, kas šeit arī tiks darīts. Infiniti galvenais sāncensis, šķiet, ir BMW markas automašīnas.

Infiniti automašīnas

InfinitiInfiniti diezgan labi iekļaujas savā tirgus nišā, piedāvājot tādus – pat diezgan populārus – spēkratus kā Q50, FX, G37 kupeju un citus. Q50 no trijotnes ir visinteresantākais – tam ir jocīgs, bet stilīgs dizains, lielisks salons un šāda tipa mašīnām netipisks hibrīddzinējs. Ja vajadzīgs, Q50 spēj automātiski noturēt automašīnu pareizajā joslā, savukārt diezgan interesanta ir V6 dzinēja spēja tomēr sasniegt 100km/h 5,1 sekundes laikā – ja nu tomēr sagribās uzsportot.

Infiniti FX savukārt ir nedaudz zināmāks modelis, kas izskatās pēc lielas rotaļlietas, bet braucas lieliski. Tas ir gana jaudīgs (un, protams, arī gana rijīgs), taču katrā ziņā ir daudz interesantāks par tipisko šāda tipa mašīnu – BMW X5. Standartā tas darbojas ar 3 litru dīzeļdzinēju, bet, ja varat to atļauties, gan jau to jau sen esat izpētījis. Infiniti lielākā problēma Latvijā pašlaik ir apkopes trūkums, taču entuziastus tas, protams, neapturēs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *