Info

Info

Ta.lv apskata divas tēmas – kredīts auto iegādei (līzings) un kredīts pret auto ķīlu. Kredīts auto iegādei dod iespēju iegādāties jaunu vai lietotu auto līzingā – veicot vairākus maksājumus, bet saņemot auto lietošanā pēc līzinga noslēgšanas. Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju aizņemties naudu vienas dienas laikā pret garantiju – Jūsu auto.

Ta.lv ir informatīvs portāls, kas sniedz noderīgu informāciju ikvienam, kas plāno iegādāties auto līzingā vai saņemt naudu pret auto ķīlu. Tas nozīmē, ka TA neizsniedz kredītus & nepiedāvā līzingu, bet sniedz informāciju, kā aizņemties ātrāk, ērtāk, lētāk un drošāk. Portālā sastopamā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem.

Visi publicētie materiāli ir Ta.lv īpašums vai arī Ta.lv pieder tiesības uz to izmantošanu. Tālāka izplatīšana ir aizliegta par to iepriekš nesazinoties ar Ta.lv, kā arī nesaņemot rakstisku atļauju.

Portālā ir aizliegtas komerciāla rakstura aktivitātes, izņemot ar Ta.lv saskaņojumu. Ta.lv neatbild par portāla lietotāju ievietotiem komentāriem.  Ta.lv administrācijai ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam.

Ta.lv ir svarīgs ikviena portāla lietotāja privātums. Jebkura informācija, kas tiek iegūta no mājas lapas apmeklētājiem (ja lietotājs sniedz), netiek izpausta trešajām personām un ir vērtējama kā konfidenciāla informācija. Portāls izmanto Google Analytics statistikas rīku, lai analizētu, kā lietotājs uzvedās portālā. Google ir tiesības nodot šo informāciju kādai trešajai personai, ja to pieprasa likumdošana. Vairāk par Google Analytics.  Tas nozīmē, ka lietotjot Ta.lv portālu, Jūsu privātums nav apdraudēts.

Informācija ik dienas tiek papildināta, pārbaudīta un labota. Lietojot portālu Jūs apzināties, ka informācija var būt nepilnīga un/vai neprecīza. Ja tiek pamanīta kļūdaina informācija, nekavējoties sazinieties ar mums, lai varam to izlabot! Lietojot Ta.lv portālu, Jūs piekrītat Ta.lv noteikumiem un Google datu apstrādes noteikumiem.

Privātums nosaka kādā veidā Ta.lv savāc, uzglabā, izmanto un atklāj ar lietotājiem saistītu informāciju. Šie noteikumi attiecas uz visu Ta.lv vietni un tajā piedāvātajiem produktiem.

Jūs nedrīkstat pārveidot, mainīt vai papildināt materiālus, kas atrodas šajā interneta mājas lapā, šos materiālus var pārlūkot, izdrukāt personiskai lietošanai bez nolūka gūt materiālu labumu. Materiāla pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz autortiesību īpašnieku obligāta.

Ja Jūs neievērojat augstāk minētos šīs interneta mājas lapas lietotāju pienākumus, Jūs pārkāpjat autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās privāttiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības.

Personīgās informācija

Mēs nepārdodam un ļaunprātīgi neizmantojam lietotāju personīgo informāciju. Informācija, kuru nododam tālāk saviem biznesa partneriem un reklāmdevējiem ir vispārīga un bezpersoniska, kas atbilst lietotāju kopumam, nevis konkrētam lietotājam. Mēs varam izmantot trešās personas piedāvātus pakalpojumus, kuri palīdz uzturēt vietni vai veikt daļu darbības mūsu vārdā, piemēram, aptauju un jaunumu izsūtīšana. Mēs paturam tiesības dalīties trešajām personām ar to informāciju, kurai lietotājs pats devis atļauju tikt publicētai.

Reklāma

Reklāmas mūsu vietnē izvieto mūsu partneri, kuri arī mēdz izmantot sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj reklāmdevējiem katru reizi atpazīt Jūsu datoru, tādā veidā ievācot vispārēju un bezpersonisku, ar identitāti nesaistītu informāciju par Jums un Jūsudatoru. Tas ļauj piedāvāt tāda tipa reklāmas, kas, viņuprāt, varētu ieinteresēt konkrēto lietotāju.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir burtciparu identifikatori, kas tiek nosūtīti uz Jūsu datora cieto disku caur Interneta pārlūku ar nolūku saglabāt konkrētu informāciju. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai identificētu lietotājus un mūsu vietnes izmantošanas laikā piedāvātu specifisku, lietotājam raksturīgu informāciju, piemēram, lietotājvārdu. Pēc lietotāja izvēles sīkdatnes var palikt Jūsu cietajā diskā ilgāku laika periodu, lai atvieglotu pierakstīšanos. Informācija, ko sniedz sīkdatnes, nav saistīta ar Jūsu personīgo informāciju, kuru esat norādījis mūsu lapā.

Izmaiņas privātuma noteikumos

Ta.lv patur tiesības atjaunināt un modernizēt ar lietotāju privātumu saistītos noteikumus jebkurā laikā. To darot, mēs vienmēr informējam lietotājus. Tāpat aicinām mūsu vietnes lietotājus regulāri sekot līdzi ar privātumu saistītām izmaiņām un būt lietas kursā par savu datu aizsardzību. Lietotājam jāapzinās, ka tā ir viņa paša atbildība sekot līdzi izmaiņām.

Jūsu piekrišana jaunajiem noteikumiem

Izmantojot mūsu Ta.lv, Jūs piekrītat tās noteikumiem. Ja Jūs tie neapmierina, tad, lūdzu, neizmantojiet to. Ja mēs esam veikuši izmaiņas lietošanas noteikumos un Jūs turpināt izmantot vietni, mēs to uzskatām kā Jūsu piekrišanu šiem noteikumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *